Genre: Misdaad / Drama
Speelduur: 115 minuten
Alternatieve titel: The Crime Boss
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Clark Duke
Met onder meer: Liam Hemsworth, Clark Duke en Michael Kenneth Williams
IMDb beoordeling:
6,1 (16.675)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Bekijk via meJane
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Arkansas
"Crime knows no borders."
Kyle en Swin volgen de bevelen op van drugsbaas Frog, die zijn handel in Arkansas heeft uitgerold. Zelf hebben de twee knapen de man nooit ontmoet, al komt hier nu verandering in. Wanneer een deal compleet de mist ingaat staan hun levens op het spel. De enige manier opdat Kyle en Swin hier levend uitkomen is door Frog uit te schakelen en zijn organisatie over te nemen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
eempag
-
- 441 berichten
- 379 stemmen
Film met wat zwarte humor en geweld dat uit het niets komt en daar hou ik normaal wel van.
Toch viel hij me na het eerst zien van de trailer tegen.
Het is aardig gespeeld maar ook allemaal slecht uitgewerkt.
Er wordt wat heen en weer gereden met drugs maar wat er nou precies gebeurt en hoe dat dan in het werk gaat moet je dan maar raden.
Het is net of de makers dachten dat kijkers maar moeten aannemen dat het nou eenmaal zo gaat: Ongeveer dan maar hoe precies? Niet belangrijk.
Of wisten ze er zelf ook geen raad mee en lieten ze alles maar een beetje half afgeraffeld in het midden.
Toch nog 3 sterren. Dat is misschien wat veel, maar ik heb me evengoed wel vermaakt.
zoutzak
-
- 1046 berichten
- 6975 stemmen
Zo slecht vond ik dit niet. Na een overtuigende start zakt de film wel wat in, al blijven er nog voldoende goede momenten over. Het soms wat onevenwichtige verhaal komt ondanks de sterke cast dus helaas niet volledig goed uit de verf, maar een vermakelijke film is het zeker.
macrobody
-
- 2232 berichten
- 1850 stemmen
Arkansas + drugs = Bill Clinton. Helaas gaat deze film daar niet over al is er wel een hele subtiele link te vinden, maar die kan puur op toeval berusten.
Ik vond deze film niet echt goed. Het hing een beetje als los zand aan elkaar had ik het idee. Naarmate de film vordert krijg je een idee wie wie is maar dan is de interesse eigenlijk al verdwenen. Ik had het idee dat de maker eens een andere aanpak wilde proberen en geen platgetreden paden wilde bewandelen. Dat is dan wel gelukt maar een echt boeiend spektakel is het niet geworden.
Ik moest ook aan Patty Brard denken toen ik Her zag. Brrr
voyager77
-
- 92 berichten
- 195 stemmen
Vince Vaughn maakt en draagt deze film , echt een acteur die zo heel stilletjes beter en beter word.
Ook Malkovich levert zijn scenes met succes.
De 2 hoofdacteurs Hemsworth en Clark Duke komen totaal ongeloofwaardig over , het lijkt soms of ze in de verkeerde film zitten.
Memo voor eempag hierboven : wat ze doen word redelijk goed uitgelegd in de film.
Frog = baas of beter ex-baas van drug distributie netwerk in het zuiden vd US
Kyle en Swin = werken via 2 mid level bazen voor hem als drug koeriers naar kleinere dealers toe
notoirefilmhater
-
- 326 berichten
- 296 stemmen
ziet eruit als een slechte, sfeerloze white trash versie van het geweldige Narcos.
eempag
-
- 441 berichten
- 379 stemmen
Memo voor eempag hierboven : wat ze doen word redelijk goed uitgelegd in de film.
Ja ze rijden wat heen en weer met partijen drugs.
Waar die vandaan komen is net zo min belangrijk als waar die naar toe gaan.
Ja, van hele belangrijke mensen uit de organisatie naar andere belangrijke mensen.
Wat de functie en meerwaarde van "her" dan precies is?
Geen idee.
Zal het leuk moeten doen voor de film denk ik
Graatmeter
-
- 3 berichten
- 3 stemmen
ziet eruit als een slechte, sfeerloze white trash versie van het geweldige Narcos.
Kan echt geen enkele link leggen met Narcos om heel eerlijk te zijn. Vooruit: in deze film word er ook gehandeld in verboden middelen, maar dat is dan ook het enige.
Prima film verder!
schumacher
-
- 4562 berichten
- 4264 stemmen
Gezapige maar toch wel degelijke misdaad/drama.
Ik vond hem niet de top maar wel goed.
Ik hou ook vd schitterende cast, meerdere bekende acteurs en die hun rol echt goed speelden en ze brachten het ook geloofwaardig over.
Het sfeertje zat goed, het verhaal was best leuk, gepaste muziek erbij, soms een vleugje humor ook.
Verwacht wel geen vele aktie want dat krijg je niet zoveel te zien.
Ivm Liam Hemsworth: ik vond hem er wel in passen hoor, kon echt wel overtuigend overkomen als bad ass, zijne collega die hoorde er minder bij oke maar toch deed die het goed.
Narcos heeft idd niks te zien met deze film.
Ja, ik heb me hier best vermaakt met deze film.
mutten12
-
- 8 berichten
- 3 stemmen
Ik weet niet goed wat te vinden van deze film...Het rustieke Arkansas en haar hillbilly colony komen wat stereotiep over maar het zal in het echt wel zo zijn...Verder vond ik de protagonisten niet super...Een 3
vranque
-
- 937 berichten
- 3926 stemmen
ach... vervelend was het niet maar het enige wat me bij blijft zijn toch de geweldige blouses van Frog. Ik ga eens op zoek naar zoiets. Maar dat terzijde. Haha
Pazmaster
-
- 2776 berichten
- 5876 stemmen
Best een aardige film. De cast speelt leuk en ook het trage sfeertje vond ik wel prettig. Hier en daar ook nog wat grappige scènes. Wel een voldoende waard.
AniSter
-
- 2325 berichten
- 1865 stemmen
Voor mij niks mis met deze film. De sfeer en muziek wogen wel op tegen de enkele minpuntjes. JM had weer de sterkste teksten.
coumi
-
- 1462 berichten
- 12312 stemmen
Vreemde, aparte film. Met Hemsworth, Vaughn en Malkovich verwacht je vooraf iets van een intelligente, snelle actiekomedie maar dit is een trage en wat kleurloze misdaadfilm geworden. Nogal losjes geregisseerd door de onooglijke Duke, die met zijn eigen rol, samen met zijn filmvriendin, opvallend genoeg nog wat geloofwaardigheid en betrokkenheid creëert. Kan niet gezegd worden van de oud geworden Vince Vaughn die weinig inhoud weet te geven aan de cruciale rol van een zogenaamd angstaanjagende drugsdealer: pijnlijk voorbeeld van ongeïnspireerd acteren, elke keer als het verhaal zijn richting uitgaat stokt het behoorlijk. Jammer van de te korte rol van de dit keer wel gemotiveerde John Malkovich. Zeker geen goede film, weinig hoogtepunten, meer een arthouse productie die meer zelfspot had moeten hebben, zonder echte kop en staart bovendien.
scorsese
-
- 13165 berichten
- 11077 stemmen
Aardige film over twee kleine drugdealers die gaan werken voor een grotere drugdealer. Een redelijk stemmig en traag misdaaddrama met een beetje saaie personages (de cast weet dit ook niet te verbeteren). Goed opgebouwd en een aantal prima scenes. Het had misschien wat korter gekund, maar verder is dit een goed regiedebuut van Clark Duke die zelf één van de drugdealers speelt.
aSMoDeuS
-
- 1119 berichten
- 5046 stemmen
Sfeervolle, (s)lome, grappige, intrigerende, meeslepende, moderne Western. Perfect voor op deze broeierige avond. En wat kwam er een prachtige kledij voorbij! 
Waku
-
- 5457 berichten
- 6492 stemmen
Film begint wel lekker.......beetje sarcastische humor verpakt in misdaad sfeertje......
Vaughn en Hemsworth zijn prima acteurs die dit soort films zeker moeten kunnen dragen.
Maar als de film vordert verdrinken zij ook in het wat onhangzamend script.
na een half uur neemt "Arkansas" ineens reuzenstappen in het verhaal.
In plaats daarvan had men misschien er beter voor kunnen kiezen om de film wat langer te laten duren.
Het wordt vervolgens allemaal wat rommelig en ook wat onduidelijk wie nu tegenover wie komt te staan en waarom. Nee, uiteindelijk toch tegenvaller.
2.5*
Left4Dead
-
- 3240 berichten
- 3691 stemmen
Ik vond, in tegenstelling tot vele anderen hier, het eerste deel gewoon slap, wilde de prent er zelfs al uit gooien. Hemsworth en Duke bloedirritant met de flauwe humor en niet al te best acteerwerk. Daarnaast Malkovich die elke keer hetzelfde simpel typetje uit zijn mouw slingert. Lijkt Johnny Depp achterna te gaan en Tom Hardy heeft daar tegenwoordig ook een handje van. Dezelfde typetjes maar in verschillende films, tja.......
Maar daar was chapter two ineens die de gehele film compleet kantelde. Wederom een geweldige Vaughn die zich steeds meer presenteert als een klassebak. Ook werd de film in één keer serieus, een prima misdaadprent, daar zat ik in. En dat is één van mijn favoriete genres. Ja de prent had mijn aandacht. Ook Michael Kenneth Williams zat er heerlijk in, het samenspel met Vaughn was goed.
De toon was inmiddels goed gezet, na chapter two was de film serius en het spel van Hemsworth en Duke werdt daardoor ook beter. Het script was vanaf dat moment een stuk volwassener en het verhaal aantrekkelijk om jezelf in te verdiepen. Helaas vond ik het einde wel weer erg goedkoop, en dat is afbreuk van de aanloop naar dat betreurend stuk film.
Tja en wat geef je zo'n prent dan voor een beoordeling. Een 3,5** vind ik het waard, zeker in deze tijd van veel prut dat uitkomt. Ja een aardige misdaadprent.
Left4Dead
-
- 3240 berichten
- 3691 stemmen
ach... vervelend was het niet maar het enige wat me bij blijft zijn toch de geweldige blouses van Frog. Ik ga eens op zoek naar zoiets. Maar dat terzijde. Haha
Waar haal jij je lachgas vandaan?
david bohm
-
- 3074 berichten
- 3439 stemmen
Aangenaam filmpje wel met een aardige cast en een fijn sfeertje. Beetje indie. Het tempo van de vertelling is vrij laag en er is aandacht voor de eigenaardigheden van de personages. Wel een frisse film dit, kabbelt wat voort.
Gerelateerd nieuws

Eerste trailer 'Arkansas' met Liam Hemsworth, John Malkovich en Vince Vaughn
Bekijk ook

The Kingmaker
Documentaire / Biografie, 2019
15 reacties

The King of Staten Island
Komedie / Drama, 2020
44 reacties

Yip Man 4
Actie / Drama, 2019
17 reacties

Escape from Pretoria
Thriller, 2020
66 reacties

The Last Full Measure
Drama / Oorlog, 2019
44 reacties

Let Him Go
Drama / Misdaad, 2020
75 reacties
Gerelateerde tags
gebaseerd op boekmoorddrug dealinggeweldpark rangerbased on noveldixie mafiadrug kingpin
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










