• 15.774 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.217 series
  • 33.988 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.031 gebruikers
  • 9.373.254 stemmen
Avatar
 
banner banner

Madam Ppang-Deok (2014)

Romantiek / Thriller | 113 minuten
3,14 7 stemmen

Genre: Romantiek / Thriller

Speelduur: 113 minuten

Alternatieve titels: Scarlet Innocence / 마담 뺑덕

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Pil-sung Yim

Met onder meer: Jung Woo-sung, Esom en Park So-young

IMDb beoordeling: 5,9 (1.792)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Madam Ppang-Deok

"Love, lust and obsession."

Acht jaar geleden moest professor Hal-Kyu, vanwege een schandaal, naar een kleinere stad verhuizen. Hij werkt als docent literatuur bij een cultureel centrum en is verliefd geworden op Deok-Yi, een jonge vrouw die werkt bij een oud amusementspark. Maar op zekere dag wordt Hal-Kyu in ere hersteld en krijgt hij weer een baan op de universiteit aangeboden. Hij vertrekt naar Seoel en verlaat Deok-Yi. Hij wordt een populair schrijver maar gaat, door een ziekte, slechter zien.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Professor Hak-kyu

Deok-ee / Se-jung

Young Chung-ee

Chung-ee's friend

Chung-ee's mother

Deong-chi

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2563 stemmen

Films uit Zuid-korea staan hoog in mijn lijstje.....poster is ook tof,we gaan het zien.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Het eerste deel vond ik wat soapachtig en saai, maar gelukkig veranderde dat in dit visueel sterke (de productie zag er werkelijk prachtig uit) en gestileerde erotische wraak-melodrama (van het zuiverste water). De film had een vleugje neo noir en een melancholieke ondertoon, maar ik vond de verhaallijn ongeloofwaardig. Woo-sung Jung en Esom gaven hun bitter emotionele personages diepte en tussen hen was sprake van chemie; trouwens de geheel cast speelde overtuigend.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Film met twee gezichten. Het eerste deel is een erotisch getint liefdesdrama. Dat leidt tot een wraakactie in het tweede deel. Feitelijk is daarin sprake van wraak in het kwadraat, want van het een komt het ander. Geen bijzondere film, maar best aardig, gevarieerd tijdverdrijf. Het einde is tamelijk sinister vanwege de onderkoelde, haast zakelijke manier waarop dat gebracht wordt.


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Ik was diep onder de indruk van deze film. Ik vond het verhaal niet ongeloofwaardig. Liefde die liefde blijft maar ook met een component van wraak, en toch ook weer niet. Geen bordkartonnen personages, maar mensen met (vele) zwakheden, op zoek naar wat goed is. Deze film gaat dus wel ergens over. Ook het einde laat je niet onberoerd. Weer een Koreaanse film die er bovenuit steekt. Moet nog even vermelden de prachtige klassieke score, met het prachtige celloconcert en niet te vergeten de zorg die aan het camerawerk is besteed, er wordt ook fantastisch geacteerd. Alleen daarom al een punt extra.