• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.038 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.633 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Storybook Christmas (2019)

Romantiek / Drama | 83 minuten
2,53 30 stemmen

Genre: Romantiek / Drama

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Curtis Crawford

Met onder meer: Ali Liebert, Jake Epstein en Habree Larratt

IMDb beoordeling: 6,6 (1.204)

Gesproken taal: Engels

Plot A Storybook Christmas

Celeste organiseert meer kerstevenementen in één seizoen dan anderen in hun hele leven doen. Ze is gek op haar baan én op haar negenjarige nichtje Finley, die sinds twee jaar bij haar inwoont. Als Finley de hoofdrol krijgt in De Notenkraker en de kerstevenementen zich opstapelen, besluiten Celeste en haar verloofde dat het tijd is om extra hulp in te huren. Ze huurt ene Taylor in als oppas. Tot ieders verrassing blijkt Taylor een man te zijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Brabants

Brabants

  • 2887 berichten
  • 2145 stemmen

A Storybook Christmas is een vrouwenfilm en geen kerstfilm. Dat ze romantische pulp willen verkopen onder kerstfilms vind ik een zeer foute actie.


avatar van Gish

Gish

  • 1445 berichten
  • 6902 stemmen

Liebert en Epstein vormen best een leuk koppel, de aantrekkingskracht is voelbaar en dat maakt deze kerstfilm best te genieten. Verder kun je de kerstbingokaart er weer bij halen en een wedstrijd beginnen. Want alle cliche's komen weer voorbij, ook het koortje. Ik heb wel altijd medelijden met zo'n sukkel die de verloofde moet spelen, het zijn altijd gladde zakenjongens, nooit warm of aantrekkelijk en altijd te druk in de weer met een deadline of overname. Je zal zo'n figuur maar moeten spelen. Je weet dat je gevecht nooit wint.


avatar van Moviestar1979

Moviestar1979

  • 1671 berichten
  • 975 stemmen

Een romantische Kerst/tv-film die ook bekend staat onder de titel "A Plan for Christmas."

Dit is een van de betere Kerstfilms van de afgelopen jaren, maar kon het anderzijds wat verbeterpunten gebruiken. Het einde kwam nogal gehaast over, en ook het personage van Bradley Hamilton leek wat overbodig te zijn. Desondanks beschikt het over een hartverwarmend verhaal, en zijn de acteerprestaties voldoende. Geen absolute topper in zijn genre, maar beter dan de rommel van Hallmark.

2,5 *