• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.269 stemmen
Avatar
 
banner banner

An Accidental Zombie (Named Ted) (2017)

Komedie / Horror | 83 minuten
1,00 1 stemmen

Genre: Komedie / Horror

Speelduur: 83 minuten

Alternatieve titel: A Zombie Named Ted

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Anne Welles

Met onder meer: Kane Hodder en Cameron McKendry

IMDb beoordeling: 3,5 (255)

Gesproken taal: Spaans, Engels en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot An Accidental Zombie (Named Ted)

"Not All Zombies Are Monsters"

Ted weet zeker dat hij geen zombie is. Hij heeft alleen een huidaandoening opgelopen tijdens zijn vakantie in het Caribisch gebied. Maar zijn gekke familie is niet overtuigd. Hun vermoeden wordt bevestigd, als hij een bloedmooie vampier mee naar huis neemt die hij tijdens een groepstherapie heeft ontmoet.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8915 stemmen

De film volgt zombie Ted die verliefd wordt op vampier Livia die beiden ontkennend zijn over wat ze zijn. In de wereld van deze film is blijkbaar elk personage in verschillende mate vreemd en excentriek. Maar het liefdesverhaal is echter maar erg mager. Je ziet te vaak de familie van Ted aan de etenstafel, Ted op kantoor of bij een steungroep voor verwarde 'paranormalen. Ik denk dat ze Romantisch verwarde met Humoristisch want de scenes in de paar verschillende ruimtes doen meer aan als sketches De film probeert dus de hele tijd grappig te zijn, maar dat was dit nooit en hm...romantische tja eigenlijk ook niet!. Tenminste niet voor mij! En wie denk dat er misschien nog zombie of vampier-actie langskomt is het antwoord net als de personages ontkennend!