• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.085 gebruikers
  • 9.376.609 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wasp Network (2019)

Thriller | 123 minuten
2,71 96 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 123 minuten

Alternatieve titels: Red Avispa / Cuban Network

Oorsprong: Frankrijk / Brazilië / Spanje / België

Geregisseerd door: Olivier Assayas

Met onder meer: Penélope Cruz, Edgar Ramírez en Gael García Bernal

IMDb beoordeling: 5,9 (12.764)

Gesproken taal: Spaans, Engels, Russisch en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wasp Network

"Traitors or heroes?"

In de jaren 90 wordt een groep Cubaanse spionnen naar de Verenigde Staten gestuurd. Ze moeten er een anti-Castro-terreurgroep infiltreren die gevestigd is in Florida. De vijf Cubanen worden echter ontmaskerd en gearresteerd op verdenking van spionage en moord.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Flavio

Flavio

  • 4898 berichten
  • 5234 stemmen

Op zich lovenswaardig dat het verhaal van beide kanten verteld wordt, en ook de misdaden van beide kanten niet worden gebagatelliseerd. Keerzijde is het komen en gaan van protagonisten, waarbij de focus steeds verschuift. Lang niet alle verhaallijntjes waren nodig en iets meer bondigheid was wel gewenst maar kennelijk was de bedoeling een zo compleet mogelijk beeld te geven. Ook de montage werkt niet altijd mee, al is de keus voor een niet-chronologisch verhaal wel te verdedigen. Rots in de branding is Penelope Cruz die zichzelf een Cubaans accent heeft aangemeten, en ook de rest van de internationale sterrencast doet het niet slecht. Als film vond ik het niet helemaal geslaagd, maar zeker een boeiende geschiedenis.

Overigens lijkt Wasp Network me een titel die, zeker in de VS, verkeerde verwachtingen kan wekken.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

De sterrencast loopt wat ongeïnspireerd en doelloos rond in deze zweverige thriller met weinig spanning en actiefilm met weinig actie. Zonde van al dat talent. Een matige film.


avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3439 stemmen

Tja een sterke cast maar het verhaal wordt maar niet meeslepend of spannend. Misschien ook net te veel personages en zijtakken om het tot een coherent geheel te maken.

Matig.


avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5881 stemmen

Een prima cast maar het verhaal deed me eigenlijk niet zo veel en het is een beetje langdradig. Ik heb me flink zitten vervelen, niet best dus.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Een film die geen tweede kijkbeurt ooit zal krijgen gezien het concept van de film dat langdradig wordt uitgesponnen zonder al te veel actie of spanning. Interessant is het wel en de regisseur verdient credits dat hij het verhaal op ware gebeurtenissen neutraal weet weer te geven waarbij aan beide kanten misdaden gepleegd worden. Minpuntje is wel dat er verschillende hoofdpersonages in voorkomen met ieder hun verhaallijntjes waardoor de focus soms wat verslapte en misschien ook onnodig is. 6/10