• 15.828 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.114 gebruikers
  • 9.378.190 stemmen
Avatar
 
banner banner

Breaking News in Yuba County (2021)

Misdaad / Komedie | 96 minuten
2,78 43 stemmen

Genre: Misdaad / Komedie

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tate Taylor

Met onder meer: Allison Janney, Mila Kunis en Awkwafina

IMDb beoordeling: 5,8 (8.323)

Gesproken taal: Engels

Plot Breaking News in Yuba County

"Sue Buttons has one killer story"

Sue Buttons betrapt haar echtgenoot op heterdaad in bed met een andere vrouw, waarna hij door een hartaanval komt te overlijden. Ze begraaft zijn lichaam en geeft haar man als vermist op. Haar nieuwe bekendheid gebruikt ze in haar voordeel. De waarheid verhullen blijkt toch moeilijker dan verwacht, wanneer ze haar geheim moet verzwijgen tegen de politie, criminelen en zelfs haar halfzus.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7301 berichten
  • 4318 stemmen

Tate Taylor heet de regisseur. Maker van matige thrillers. Breaking News past goed in het rijtje. Een matige thriller met moord en doodslag en met humor. De film wemelt van overtrokken vorm gegeven figuren. Elk personage is een karikatuur. Het verhaaltje is voorspelbaar. Het enige onvoorspelbare is het moment waarop het kaartenhuis, dat het hoofdpersonage rondom zich heeft gebouwd, ineenstort.

Steeds als je denkt dat het zover is, komt de film weer met iets op de proppen dat het verhaal rekt. Het scenario propt teveel ontwijkende zijplotjes in het verhaal. Het zijn er veel te veel om 100 minuten film op een bevredigende manier mee te vullen. Dat geldt ook voor de personages. Heel veel en allemaal zonder enkele diepgang. Stom. Personages hebben tenminste wat ontwikkeling nodig om humoristisch of dramatisch te kunnen worden ingezet. Lege omhulsels hebben geen emotionele impact.

Toch heeft de film wel veelbelovende satirische aanzetjes, Zo wordt bijvoorbeeld de mediageilheid van mensen op de korrel genomen. Of in geval van de mediamakers: de holle drang om te scoren. De satire is echter te vrijblijvend. Te willekeurig. Niet scherp genoeg. Niet prikkend genoeg. Op den duur is niet meer duidelijk waar de kijker nu geacht wordt om te moeten lachen. De film volgt een vage leidraad en biedt weinig satirisch houvast.

“Breaking News in Yuba County“ amuseert in beginsel goed, maar blijkt in het verloop steeds meer een leeg omhulsel te zijn, waarin de personages, het verhaal en de humor doelloos bivakkeren en nooit tot goeie bloei komen.