• 17.029 nieuwsartikelen
  • 181.674 films
  • 12.531 series
  • 34.672 seizoenen
  • 654.517 acteurs
  • 200.262 gebruikers
  • 9.452.196 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Final Sacrifice (2016)

Drama / Oorlog | 81 minuten
1,90 5 stemmen

Genre: Drama / Oorlog

Speelduur: 81 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ari Taub

Met onder meer: Johnny Solo, Frank Licari en Thomas Pohn

IMDb beoordeling: 5,9 (67)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Final Sacrifice

In de herfst van 1944 is Italië veranderd in een chaotisch land. De geallieerden rukken op vanuit het zuiden. De Duitsers willen met hun bondgenoot de oorlog nog winnen, maar de Italianen zijn onderling verdeeld. Ondertussen woedt er aan de beruchte Gotenstellung een hevige strijd. Een murw gevochten Duitse eenheid moet zich er terugtrekken voor een sterkere groep Amerikanen. Maar niet iedereen brengt zichzelf in veiligheid. Enkele vrijwilligers kiezen ervoor het ultieme offer te brengen en zoveel mogelijk Amerikanen mee te nemen in de dood.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Lovelyboy

Lovelyboy

  • 4082 berichten
  • 3057 stemmen

Gistermiddag ook nog even deze The Final Sacrifice meegepakt waar ik de vrees reeds had dat dit een matige film zou zijn, een beetje van het kaliber Asylum. En dat bleek wel aardig te kloppen want dit was toch wel een erg droevige vertoning.

Eerste opmerking moet ik toch wel even maken over het aantal oorlogsfilms over de strijd in Italië zoals de strijd om de Gustav Linie of anders wel Monte Casino. Want eerlijk gezegd is daar erg weinig van op het witte doek terug te zien. Dus een film met dit toneel trekt altijd de aandacht mits men er iets van maakt. De film lijkt vervolgens nog wel redelijk te openen met aardige scenering en actie, en komen alle partijen in beeld. Maar dat is het dan al snel qua goede punten.

Want vervolgens zijn verschillende soldaten veel en veel te oud voor dienstplichtigen of onderofficieren, zeg maar gerust dat ze bejaard zijn, kent het geheel geen enkele aansprekend karakter, en wordt er vervolgens ook nog een quasi grappig sfeertje geschapen met een bepaalde muziek. Zeg maar gerust dat het op een gegeven moment te flauw en te slap voor woorden is waarop het enige moment dat ik nog even op veer de soundtrack betreft die een stukje uit de game Medal of Honor laat horen. Buiten dat betreft deze film iets wat heel snel vergeten mag worden want dit is gewoon slecht.