• 15.812 nieuwsartikelen
  • 178.349 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.553 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sick for Toys (2018)

Horror | 90 minuten
1,64 11 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Del Rio

Met onder meer: Camille Montgomery en Jon Paul Burkhart

IMDb beoordeling: 4,1 (871)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sick for Toys

"What do you want for Christmas?"

Roy is een loser die zijn situatie beu is. Emilia, een beeldschone maar vreemde vrouw, nodigt hem uit voor een kerstdiner samen met haar broer Edward. Tijdens het diner komt Roy echter tot de ontdekking dat broer en zus duistere plannen met hem hebben. Roy zal nu alles op alles moeten zetten om zichzelf te beschermen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Rickyman

Rickyman

  • 1282 berichten
  • 2724 stemmen

Een klein en simpel filmpje in gezellige kerstsferen, dat gerust iets spannender had mogen zijn maar lekker gestoord en zag het er verder wel goed verzorgd uit.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Ga ik denk wel een keer opzetten.


avatar van Dennisj

Dennisj

  • 210 berichten
  • 1008 stemmen

Matig filmpje, tijdens het kijken wel in gedachten gehouden dat ik er niet teveel van moest verwachten. Maar het is echt heel pover wat eruit is gekomen. Het enige wat ik wel een goede twist vond was dat de hoofdrolspeler(de lozer) bij het diner neergestoken werd en doodging. Ik had verwacht dat hij de held zou worden. Daarnaast moet deze film het ook niet van het acteren (tot aan het irritante toe) of camerawerk hebben. De sfeer van kerst vond ik ook meevallen op een versiering van lichtjes na. Achja snel vergeten.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11521 berichten
  • 2865 stemmen

Lekker voor de kerst, op het lijstje!


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12852 stemmen

Yuk.

Del Rio zal allicht niet veel budget gehad hebben. Dan maar in een halfdegelijke cinematograaf investeren. Maar blijkbaar was er verder niks meer over voor een goeie editor, professionele sound crew en een stel aanvaardbare acteurs. En als regisseur bakt hij er ook niet veel van.

Met het gegeven kan je een best leuke film maken. Beetje crazy, beetje gore, beetje twisted. Maar als je het op deze manier uitvoert dan is het gewoon één lange pijnlijke zit. Het acteerwerk is echt belachelijk, het geluid klinkt leeg, muziek klinkt steeds vanuit de verte en wanneer het freaky moet zijn dan wordt pijnlijk duidelijk dat dit niet op een professionele manier uitgevoerd kan worden.

Het is vast een moedige poging van Del Rio, maar het resultaat is gewoon bagger. Ik probeer al een tijdje dit soort films te vermijden, maar dat blijkt best moeilijk. Op stilstaan beeld ziet het er namelijk niet zo slecht uit, maar wanneer het allemaal tot leven moet komen is het amper aan te gluren.

1.0*


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Slecht.

Kersthorrorfilm die bouwt op een aantal gestoorde personages die maar niet uit de verf willen komen. Sick for Toys vormt een balans tussen de reguliere personages met wat achtergrond, en de gestoorde freaks die op een nogal aparte manier denken. Die balans is er uiteindelijk wel, maar de film maakt er nauwelijks profijt van.

Daarnaast duurt het nogal lang voordat de film opgang komt omdat de hoofdpersonages voor geen meter boeien. Het acteerwerk is best zwakjes te noemen omdat niemand oprecht lijkt te acteren. Ik snap dat niet elke acteur of actrice enthousiast is om aan een project als deze mee te werken, maar dit voelde wel heel doods aan.

Via een aantal taboeonderwerpen probeert de film krampachtig wat aandacht te grijpen, maar het is tevergeefs. Enkel wat aardige wendingen zorgen voor wat leven in de brouwerij, verder is het een vermoeiende en visueel saaie film die nauwelijks weet te boeien. Niet geheel onverwacht omdat de film redelijk klein qua opzet blijft, maar het is vooral dat het weinig met de middelen doet die het heeft.

Op vrijwel elk vlak onvoldoende, maar geen film die emoties oproept in zijn slechtheid. Misschien dat de film te doen is rondom de sneeuwachtige kerstdagen (voor zover er nog sneeuw gaat vallen), verder is Sick for Toys absoluut geen film die ik menig filmliefhebber wens aan te raden. Gewoon een erg matig geheel.