• 15.910 nieuwsartikelen
  • 178.747 films
  • 12.256 series
  • 34.049 seizoenen
  • 648.610 acteurs
  • 199.203 gebruikers
  • 9.384.159 stemmen
Avatar
 
banner banner

Scenario's voor een Normaal Leven (2018)

Documentaire | 66 minuten
2,89 9 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 66 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Sander Burger

IMDb beoordeling: Nog geen beoordeling

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Scenario's voor een Normaal Leven

Jonathan (8) is een lief maar moeilijk kind. Hij heeft ASS (autistisch spectrum stoornis), waardoor hij niet in staat is om met andere mensen om te gaan. Met zijn ongeremde enthousiasme schrikt hij iedereen af. Jonathan leeft daardoor volstrekt geïsoleerd van zijn leeftijdsgenoten. Hij is overgevoelig voor lawaai en raakt compleet overstuur bij harde en onverwachte geluiden. Zijn ouders en hulpverleners proberen hem zo goed mogelijk te helpen maar niets lijkt te werken.

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Decec

Decec

  • 6746 berichten
  • 8595 stemmen

stinissen komt woensdag 4 april om 22.55 uur NPO 2


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8675 berichten
  • 3948 stemmen

'Hij heeft ASS (autistisch spectrum stoornis) waardoor hij niet in staat is om met andere mensen om te gaan.' Weet niet of dit van een gebruiker komt of van de officiële bron, maar het is nogal een onzinnige claim dat ASS per definitie in relatie zou staan tot niet in staat zijn om met andere mensen om te gaan. Het is een spectrumstoornis dus wisselend in ernst en problematiek bij verschillende mensen op het spectrum.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74673 berichten
  • 5984 stemmen

Donkerwoud

Officieel persbericht KRO-NCRV

Je kunt het toch ook zo lezen dat het voor deze jongen (blijkbaar) wel geldt. Maar ik snap je punt wel.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8675 berichten
  • 3948 stemmen

kappeuter schreef:

Je kunt het toch ook zo lezen dat het voor deze jongen (blijkbaar) wel geldt. Maar ik snap je punt wel.

Waarschijnlijk bedoelen ze dat, maar er staat letterlijk dat er een verband is tussen ASS en niet in staat zijn om met mensen om te gaan. Ik zou daar niet over vallen als het niet vaker gebeurde dat alle mensen op het spectrum steeds teruggebracht worden tot één alles verklarende diagnose.


avatar van 606

606

  • 23881 berichten
  • 12278 stemmen

Geduld, geduld en nog eens geduld dat is wat je veel nodig hebt. En heel rustig blijven. dat hebben mijn ouders ook gehad geduld. Mijn moeder was overigens ook altijd rustig. Je kan bij Jonathan echt goed de ASS eruit halen, heel herkenbaar op sommige vlakken, allheb ik wel een lichtere vorm, maar dan wel Adhd en een lichte verstandelijke beperking. Die robot is echt een geniale uitvinding en werkt echt bijzonder goed bij Jonathan, stond versteld van het resultaat en zijn manier van reageren op de robot. En dat terwijl hij echt dwars was ervoor tegen de juf.