

Genre: Actie / Mystery
Speelduur: 109 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Spanje / Ierland / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Reed Morano
Met onder meer: Blake Lively, Jude Law en Sterling K. Brown
IMDb beoordeling:
5,4 (19.405)
Gesproken taal: Frans en Engels
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Google Play
Bekijk via iTunes
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Rhythm Section
"Witness the birth of an assassin."
'The Rhythm Section' volgt Stephanie Patrick, een verslaafde vrouw wier familie om is gekomen bij een vliegtuigongeluk. Een journalist ontdekt echter dat de crash geen ongeluk was en wordt vervolgens vermoord. Stephanie besluit zelfstandig een zoektocht te starten naar de waarheid en de daders.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (5,4 / 19405)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- iTunes: € 9,99 / huur € 3,99
- Google Play: € 7,99 / huur € 2,99
- Pathé Thuis: vanaf € 8,99 / huur € 2,99
Social Media
Acteurs en actrices
Stephanie Patrick
Iain Boyd "B"
Serra
Oksana
Suleman Kaif
Leon Giler
Lehmans
Proctor
Green
Laura Fuller
Video's en trailers
Reviews & comments

kappeuter (crew films)
-
- 71397 berichten
- 5673 stemmen
Vanaf 28 februari 2019 in de bioscoop (Paramount Pictures, via Universal)
EDIT: bioscooprelease is komen te vervallen.

kappeuter (crew films)
-
- 71397 berichten
- 5673 stemmen

AniSter
-
- 1884 berichten
- 1432 stemmen
Leuk geprobeerd. Het plot was niet slecht maar de uitwerking een beetje te simpel. Ok, op een paar redelijk spannende scenes na. Voor een tussendoortje nog net te pruimen. Beoordeling daarom ook middelmatig.

james_cameron
-
- 5777 berichten
- 8976 stemmen
Rommelige, afstandelijke en vooral niet-boeiende thriller. De prima cast wordt grotendeels verspild en de boel wil maar niet spannend worden. Her en der een verdwaalde geslaagde scene (zoals de kunstig in beeld gebrachte autoachtervolging) en het camerawerk is eersteklas, maar in de montagekamer is het duidelijk ergens fout gegaan.

coumi
-
- 1373 berichten
- 11563 stemmen
Erg middelmatige wraakfilm, met een ongeloofwaardig plot en verkeerd gekozen acteurs. Gelukkig heeft het twee deel, na een vreselijk tamme eerste helft waarin desperate huismus Lively wordt omgeturnd tot een zogenaamde nietsontziende moordmachine, nog wat fraai in beeld gebrachte actie en spanning te bieden, waardoor het nog wat lijkt. Arme Blake Lively is hopeloos verkeerd gecast als de aan zichzelf twijfelende wraakgodin, een raar kapsel maakt nog geen goede rol. Maar de grootste misser is toch het rammelende script, inclusief de tergend trage verhaalopbouw van een regisseur die duidelijk niet weet hoe hij de kijker moet raken.

filmkul
-
- 1784 berichten
- 1817 stemmen
Matige thriller die wat leentjebuur speelt met Nikita. Het verhaal is zwak en vrij onlogisch. De uitwerking is wat saai. Niet dat de film verveelt, maar er had wat meer spanning in mogen zitten. De actie is vrij beperkt en Lively komt niet echt lekker in haar rol. Visueel ziet de film er verder goed uit. Een wat makkelijk gemaakte thriller. 2,5

scorsese
-
- 11576 berichten
- 10067 stemmen
Matige film over een vrouw die erachter komt dat er opzet in het spel was bij het vliegtuigongeluk van haar ouders. Weinig origineel en het plot weet ook niet echt te boeien hierdoor. Het hoofdpersonage is wat ongeloofwaardig (ook omdat Blake Lively niet echt op haar plaats is hier, ondanks dat ze tijdens de vechtscenes wel haar mannetje staat).

Duke Nukem
-
- 1514 berichten
- 1812 stemmen
Inderdaad geen beste film, met een Blake Lively die van een loser omgetoverd wordt tot een vrouwelijke Jason Bourne. De autoachtervolging waarbij de hele tijd van binnenin de auto wordt gefilmd en het gevecht op de bus vallen nog mee, maar dan moet je wel eerst doorheen de erg trage en oninteressante eerste helft wakker zien te blijven. Lelijk gefilmd ook! De song van The Velvet Underground is dan wel weer leuk om te horen!

Noodless
-
- 9077 berichten
- 5766 stemmen
Een 13 in dozijn filmpje die een saaie eerste helft heeft. De scènes waarin Blake Lively wordt omgetoverd naar een killer met de nodige uithoudingsvermogen en skills komen wel echt ongeloofwaardig over. Maar tot daar nog aan toe, de hele opleiding gesteund door Jude Law en de proeven die Lively moet uitvoeren zijn gewoon niet interessant. De tweede helft wordt gelukkig wat beter, maar de film wist mijn aandacht moeilijk vast te houden. Matige actiefilm ! 5/10

blurp194
-
- 4233 berichten
- 3417 stemmen
Tsja, wat een onevenwichtig rommeltje is dit nu weer. Met een beetje meer regie had er een aardige variant van een Nikita met een missie in gezeten, maar daar zwalkt het toch teveel voor. Met als uitsmijter de miskleun in de soundtrack bij het zwakke einde. Jammer, want het begint erg sterk - het is vooral het geklungel met de actiescenes en het twijfelachtig zwalkende van de tobbende hoofdpersoon die het tot een afglijdende misser maken.
Aan Blake Lively ligt het niet, wat mij betreft - al is ze niet de meest gedoodverfde kandidaat voor deze rol, ze komt er toch redelijk mee weg, al moet ze er af en toe behoorlijk voor toegetakeld worden. Jude Law doet het ook niet slecht. Nee, het gaat mis door het verhaal. Verprutst met een pennestreek, zeg maar.

Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
He believes in profit... not *The Prophet*
Als de marketingafdeling geen betere ideeën heeft dan "van de producers van James Bond" op de poster te zetten, dan bekruipt me altijd het gevoel dat het een waardeloze film gaat zijn. Vaak onterecht hoor, maar ik vind het altijd zo'n compleet nutteloos argument om de producer erbij te betrekken. Die doen tenslotte toch niets meer dan met wat geld smijten. Neen, dan was de aanwezigheid van de immer bekoorlijke Blake Lively voor mij een grotere reden om hier aan te beginnen.
Vooral omdat het een actrice is die de laatste jaren wel wat atypische rolletjes is aan het spelen. Ze was overtuigend als blinde vrouw in All I See Is You en ook in bijvoorbeeld The Shallows is de moeite waard. The Rhythym Section is weer een ander soort film en achteraf gezien blijkt die quote "van de producers van James Bond" beter aan te sluiten bij de film dan ik in eerste instantie had gedacht. Gebaseerd op het gelijknamige boek van Mark Burnell (die ook mee het scenario schreef) wordt het verhaal verteld hoe Stephanie Patrick uitgroeit tot een huurmoordenaar. Burnell schreef een aantal boeken met het personage, dus een vervolg is in ieder geval niet uitgesloten. Ik vermoed echter dat dat er niet gaat komen en dat is niet geheel verwonderlijk. Het probleem is dat regisseuse Reed Morano een aantal dingen erg goed doet maar dat het algehele plaatje soms wat te wensen overlaat. Die autoachtervolging is van eenzaam hoog niveau (niet alleen in de film maar gewoon tout court) en langs de andere kant staan daar dan bijzonder slecht gemonteerde scènes tegenover. In dat eindshot zie je bijvoorbeeld Stephanie 2x haar kraag rechtzetten en haar jas toetrekken.. Het zijn slordigheidjes die niet zouden mogen.
Waarom dan toch nog 3.5* vraag je je af? Wel, in de eerste plaats voor Lively die dit echt wel goed doet. Ze weet een zekere balans te vinden tussen een vechtmachine maar toch eentje die duidelijk haar emoties niet altijd onder controle kan houden. Vind het sowieso wel fijn dat ze wat verschillende dingen uitprobeert en hoewel ze niet altijd even overtuigend overkomt, werkt het over de grote lijn wel. Hetzelfde kan gezegd worden van de onderlinge scènes met Jude Law. Ik had het hem vooraf niet aangegeven maar hij weet wel te overtuigen als de mysterieuze B. die besluit om Stephanie onder zijn hoede te nemen. Er zitten verder een aantal overtuigende scènes in (die autoachtervolging sowieso maar ook de confrontatie op de bus en zelfs die in de cafetaria zijn best wel spannend) waardoor dit gewoon ook lekker wegkijkt. Vraag me wel af of het originele boek ook zo'n voorspelbaar verhaal heeft of dat Burnell het wat heeft vereenvoudigd voor de film.
Er zijn dus nog 3 vervolgen (tot nu toe) geschreven op The Rhythym Section. Genoeg mogelijkheden tot een sequel maar de film heeft één van de meest waardeloze openingsweekends ooit gehad en lijkt algemeen ook niet echt bijzonder goed te scoren. Het is gewoon allemaal nogal rommelig en ik het is vooral mijn zwak voor Lively dat ervoor zorgt dat er nog een nipt halfje bijkomt.
Kleine 3.5*

Hoggiebro
-
- 178 berichten
- 316 stemmen
film komt traag op gang en mist over de hele lengte snelheid, matig maar toch wel leuk geprobeerd

mark080959
-
- 36 berichten
- 34 stemmen
Zeer matige film. Matige prestaties van acteurs, maar vooral de regie laat te wensen over. Je begint te kijken en het begin is veelbelovend...Maar dan... er komt niets. Steeds weer wordt een verwachting opgebouwd, zonder dat dit ergens toe leidt. Jammer, je bent dus anderhalf uur aan het kijken...en dan... komt de aftiteling. En.. er kwam niets.

boemboem27
-
- 1186 berichten
- 1114 stemmen
Wordt nergens echt spannend.
Op een enkel actiefragmentje na.
Voor mij alleen Jude Law bekend.
Laat maar liggen dit filmpje

Roberto1992
-
- 2 berichten
- 1 stemmen
wat een allejezus slechte film was dit zeg, geen woorden meer aan vuil maken.

qwatje
-
- 274 berichten
- 726 stemmen
Wat een hoop negatieve commentaren.Ik wil toch de mensen die daar op af dreigen te raken aanraden om deze film zelf te beoordelen. Mijn vrouw en k hebben gewoon een hele aardige en best spannende actie thriller gezien. Die ons van begin tot eind boeide. Goed geacteerd, goede special-effects en hier en daar hoogstaand camerawerk.
Al met al zeer vermakelijk. 3.5*

het lallende kadaver
-
- 98 berichten
- 111 stemmen
ik ben niet 1 keer in slaap gevallen daarom krijgt deze film 2 sterren!

rep_robert
-
- 27219 berichten
- 3818 stemmen
Het uitgangspunt is leuk en ik hoopte wat meer op een thriller. Kreeg helaas weer een huurmoordenaar film voorgeschoteld en ik vind dat echt slaapverwekkende films. Totaal niet mijn genre. Erg jammer, want Lively was onherkenbaar en goed en af en toe werd er ook leuk gefilmd. Zo'n auto achtervolging is bijvoorbeeld erg origineelste en intens, terwijl er geen grote stunts bij komen kijken. Maar het kabbelt allemaal maar wat voor met wat doelwitten die uitgeschakeld moeten worden en dat was het verder.
Not my cup of tea. Had toch liever een doofpot en complot film willen zien.
2,5*

AveMaria
-
- 44 berichten
- 28 stemmen
Ik begrijp niet zo veel van de negatieve reacties. Maar goed, smaken verschillen. Mijn vrouw en ik vinden het een erg goede film. Mooie opbouw, goed geacteerd en de muziek klopt helemaal. De eerlijkheid gebied te zeggen dat we wel liefhebber zijn van wraak films. Wij hebben ons in ieder geval erg vermaakt.

mrklm
-
- 7567 berichten
- 7874 stemmen
Drie jaar geleden was Stephanie Patrick [Blake Lively] nog een topstudent aan de Universiteit van Oxford. Nadat haar ouders, haar broer en haar zus omkwamen bij een bomaanslag op een vliegtuig ging het razendsnel bergafwaarts en nu werkt ze als prostituee. Kort nadat onderzoeksjournalist Keith Proctor [Raza Jaffrey] haar heeft benaderd met nieuwe informatie over de bomaanslag, wordt hij vermoord. Stephanie hoopt via diens contactpersoon [Jude Law] de identiteit van de daders te achterhalen en zich te wreken voor de dood van haar familie. Lively probeert af te rekenen met haar imago als glamour girl, maar het banale scenario biedt haar weinig kans. Het verhaal wordt bovendien wat warrig wanneer een voormalige CIA-agent [Sterlin K. Brown] zich ermee gaat bemoeien. Subtiel is anders.

Hans Gruber
-
- 183 berichten
- 434 stemmen
Heel matige actie thriller. Komt heel traag op gang en is heel ongeloofwaardig. Ligt niet per se aan Lively maar ze is nu eenmaal geen vrouwelijke James Bond of Jason Bourne. Ze doet haar best maar moet wel flink worden toegetakeld. Law speelt op de automatische piloot. Er was veel meer uit te halen uit dit plot. Gemiste kans wat mij betreft. Voor mij 2** waard.

cantforgetyou
-
- 1646 berichten
- 1453 stemmen
Aardige film. Ik snapte niet altijd het plot precies. Het werd ons allemaal niet duidelijk hoe het nu precies zat en wie nou wie precies was, etc.
Maar goed, je krijgt uiteindelijk nog wel wat actie te zien en dat is het dan wel.
Blake Lively ziet er ontzettend lelijk uit vergeleken met haar andere films, maar dat was juist in deze rol de bedoeling.
Toch kijk je dan minder prettig naar een normaal zo'n mooie vrouw.
Net een voldoende, hoor.
Het laatste nieuws

Prime Video deelt bloederige trailer vierde seizoen 'The Boys', Tom Holland wil alleen onder één voorwaarde terugkeren als Spider-Man | MovieMeter Recap

Will Smith geeft update over aangekondigd 'I Am Legend'-vervolg: 'Michael B. Jordan doet mee'

HBO deelt eerste teaser voor seizoen 2 van 'House of the Dragon'

Tom Holland zegt dat hij alleen onder één voorwaarde zal terugkeren als Spider-Man
Bekijk ook

Queen & Slim
Drama / Roadmovie, 2019
59 reacties

The Gentlemen
Komedie / Misdaad, 2019
163 reacties

Official Secrets
Biografie / Drama, 2019
37 reacties

Linda Ronstadt: The Sound of My Voice
Documentaire / Muziek, 2019
8 reacties

Blackbird
Drama, 2019
17 reacties

Yip Man 4
Actie / Drama, 2019
17 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.