• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.969 gebruikers
  • 9.370.274 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Mirror (2014)

Horror | 88 minuten
2,25 8 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Edward Boase

Met onder meer: Jemma Dallender, Joshua Dickinson en Nate Fallows

IMDb beoordeling: 4,4 (1.445)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Mirror

Drie huisgenoten kopen een spiegel op eBay om de 'paranormale prijs' van een miljoen dollar te winnen, aangeboden door de James Randi Foundation. Het is naar verluidt een spookspiegel maar de huisgenoten hechten meer waarde aan hun wens de prijs te winnen. Ze hangen camera's op in de hoop vreemde gebeurtenissen vast te leggen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11519 berichten
  • 2861 stemmen

avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2562 stemmen

Imdb cijfers laten nog niet echt iets positiefs zien....maar goed misschien kan het nog iets worden.

De poster vind ik niet slecht.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Leuk! Heeft er baat bij dat de hoofdpersonen niet strontvervelend zijn, zoals bij vele soortgenoten wél het geval is. Solide found footage dus, waar verrassingen niet per sé aan de orde zijn, maar de solide opbouw en het natuurlijke acteerwerk zorgen voor een makkelijke zit. Vlot, simpel en met een doeltreffende finale. Voldoet aan de verwachtingen, die uiteraard getemperd moeten zijn.


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4313 berichten
  • 4021 stemmen

Er zijn er pak betere in dit genre, acteurs zelf vielen zeker mee, maar er zaten voor mij veeeel te weinig schrikmomenten en beklijvende momenten in en daar teert zo'n film toch op. max 4/10