• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.954 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.985 gebruikers
  • 9.370.914 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pervert Park (2014)

Documentaire | 77 minuten / 56 minuten (ingekorte tv-versie)
3,14 39 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 77 minuten / 56 minuten (ingekorte tv-versie)

Oorsprong: Denemarken / Zweden / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Frida Barkfors en Lasse Barkfors

IMDb beoordeling: 7,0 (1.516)

Gesproken taal: Engels en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pervert Park

Een woonwagenkamp in Florida. Op het eerste gezicht is er niet zoveel aan de hand. Maar als men dichterbij komt valt op dat de bewoners enkelbandjes dragen. Dit in verband met vluchtgevaar. De inwoners van het park bestaan louter uit mensen die seksmisdrijven hebben begaan. Deze documentaire tracht meer duidelijkheid te geven over de situatie waarin deze criminelen verkeren en over hun weg naar eventuele re-integratie. Confronterende vragen worden hierbij niet gemeden.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Banjo

Banjo

  • 2032 berichten
  • 4288 stemmen

Pervert Park !? die naam alleen al..

Over dit onderwerp had Louis Theroux ook al een documentaire gemaakt, het was wel de moeite waard. het is meestal wel oprecht commentaar..


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8082 stemmen

Hmmm... de documentaire op zichzelf is matig gemaakt.

Beetje standaard cijfertjes aan het begin en aan het eind, met wat matige interviews er tussen in.

Maar het onderwerp boeit, de mensen zijn echt, er wordt een andere kant belicht en sympathie wordt gewekt voor veroordeelde seksdelinquenten. Al kon ik niet voor elke hoofdpersoon sympathie opbrengen. Daarnaast geeft het een inzicht op het idiote en hypocriete Amerikaanse rechtssysteem.

Krappe voldoende: *3,0


avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Iedereen die in Florida is veroordeeld voor een zedendelict komt in een openbaar register te staan dat bedoeld is om buurtbewoners voor hun aanwezigheid te waarschuwen. Het onvermijdelijke effect van deze maatregel is dat het deze delinquenten onmogelijk wordt gemaakt om te herintegreren in de ‘gewone’ wereld. James Broderick is de voorzitter en directeur van een soort commune met de bijnaam Pervert Park. Hier wonen uitsluitend zedendelinquenten die steun en een luisterend oor vinden bij therapeut Don Sweeney, maar vooral bij elkaar. Enkele bewoners spreken met bewonderenswaardige (en soms hartverscheurende) openheid over hun daden. Het persoonlijke verhaal van Tracy Hutchinson zal je zeker niet onberoerd laten. Een bewonderenswaardige, integer documentaire over een vooral in de Vs zeer controversieel onderwerp.