Het toernooi begint opnieuw: Mortal Kombat II is vanaf vandaag te zien in de bioscoop. Regisseur Simon McQuoid keert terug voor het vervolg op de film uit 2021, net als bijna de volledige originele cast. Nieuwkomer Karl Urban stapt in de rol van Johnny Cage, een Hollywood-acteur die tot de bekendste personages uit de videogamereeks behoort maar in het eerste deel nog ontbrak.
Vechten voor de wereld
Mortal Kombat II volgt de strijders van Earthrealm, die na hun overwinning in het eerste deel opnieuw worden opgeroepen om te vechten. Dit keer staat er meer op het spel dan ooit: als ze het toernooi verliezen, mag Shao Kahn de aarde veroveren. Nieuwkomer Johnny Cage sluit zich aan bij de groep, maar zijn komst zorgt voor de nodige spanning. Terwijl de druk oploopt en de tegenstanders steeds gevaarlijker worden, begint de eenheid binnen het team te wankelen.
Regie en cast
De film wordt geregisseerd door Simon McQuoid, die met Mortal Kombat II zijn tweede speelfilm op zijn naam schrijft na het origineel uit 2021. Karl Urban, bekend van The Boys en The Lord of the Rings, neemt de rol van Johnny Cage op zich, een personage dat in de eerste film nog ontbrak. Nieuw in de franchise is ook Adeline Rudolph, die je kent uit Chilling Adventures of Sabrina en Resident Evil, en nu Kitana vertolkt. Jessica McNamee keert terug als Sonya Blade, een rol die ze al in het eerste deel op zich nam.
Ontvangst Origineel
Het eerste deel verscheen in 2021 en werd door publiek en critici wisselend ontvangen. Op Moviemeter staat de film op 2,91 uit 5 en op IMDb op een 6,1. De Tomatometer komt uit op 55%, al waardeert het gewone publiek de film een stuk hoger met 85% op de Popcornmeter. Toch lopen de meningen van gebruikers uiteen. Moviemeter-gebruiker Uier is positief en schrijft: "Ik heb me goed vermaakt met deze nieuwe MK verfilming." filmkul is wat minder enthousiast: "Op zich niet slecht maar wel een beetje een tegenvaller." Film Pegasus sluit zich daarbij aan met: "Het blijft een drukke en rommelige film helaas."
De actiefilm Mortal Kombat II is vanaf vandaag in de bioscoop te zien.
Reacties (0)