Alternatieve titel: One Night Stand XI: Cas, 28 mei 2025, 09:06 uur
Een prachtige film, heel oprecht en heel mooi. Alleen mensen laten zich blijkbaar afleiden doordat het nu eens een homostel is in plaats van een heterostel, in een film die totaal niet om homoseksualiteit of homo-zijn draait. Mensen kunnen/konden (het is inmiddels 9 jaar later dus wie weet, voor degene die hem nu eens kijkt) dit blijkbaar nog niet aan.
Deze film gaat dus niet over "een threesome". Het gegeven komt er in voor, ja, maar daar gaat de film niet over. Het is ook geen homofilm, net zo min als dat je een film met een heterokoppel erin een heterofilm zou gaan noemen.
Dit is een keigoede, mooie en evenwichtige dramafilm over een relatie die uit elkaar valt, gewoon zoals een relatie uit elkaar kan vallen na verloop van tijd, als je uit elkaar groeit. Triest, maar dit wordt heel mooi verhaald. Ze hebben het zelf eerst niet door. Op een gegeven moment denken ze dat het door Cas komt, die een tijdje bij ze logeert. Maar dan komen ze er achter dat dat niet het geval is.