Meningen
Hier kun je zien welke berichten JdeB als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hard Target 2 (2016)
Best wel een vermakelijk B.
Reine laat (wederom) zien met beperkte middelen een zeer degelijke actiefilm neer te kunnen zetten. Uiteraard is het 13 in een dozijn en lekker ongeloofwaardig, maar who cares. De actie (en daarmee ook het knokwerk) ziet er prima uit. Goeie (actie)cast ook, niks mis mee.
Hard Way, The (2019)
Weer cheesy goedkope meuk uit Roemenië van deze prut regisseur. Het enige dat goed gaat is dat hij de aartsluie Seagal (en zijn stuntdoubles) heeft ingeruild voor Micheal Jai White. Die kan wel knokken. Daardoor zijn sommige momenten nog best te pruimen.
Homefront (2013)
Voorspelbaar verhaal: check
Locatie lichtelijk geisoleerd: check
Hoofdrolspeler: type ex cop/zorgzame vader @ wrong time, wrong place: check
Main Villian: geschifte idioot: check
Handlangers met niveau van een badkamertegel: check
Overige karakters van bordkarton: check
Speelduur niet (veel) langer dan 90 minuutjes: check
Actie goed in beeld gebracht: check
Tja, als bovenstaande ingrediënten je kunnen bekoren, dan zijn de eerste sterretjes wat mij betreft al verdiend. Als het dan ook nog eens - zonder pretenties - in een heerlijke hapklare smaakvolle brok wordt opgediend door meneer Statham en de zijnen, dan ben ik zeer tevreden.
Chapeau
4*
Hunger Games: Catching Fire, The (2013)
Mooi vormgegeven kinderfilm, maar sfeerloos en veel te langdradig. Als dan uiteindelijk - na lang wachten - The Hunger Games beginnen, kom ik achteraf van een koude kermis thuis. Te sloom, te soft en totaal niet boeiend verfilmd. Het interesseert me geen moer wie nu eigenlijk het loodje legt. Jammer
