• 17.966 nieuwsartikelen
  • 184.415 films
  • 12.784 series
  • 35.280 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.032 gebruikers
  • 9.513.794 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Flitskonijn. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Street Fighter (2026) 2,0

afgelopen zondag om 11:30 uur

stem geplaatst

details  

Whalefall (2026) 3,5

afgelopen zondag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

Franz (2025) 3,5

afgelopen vrijdag om 09:31 uur

stem geplaatst

details  

Paradise (2026) 2,0

Alternatieve titel: Paradijs, afgelopen vrijdag om 09:29 uur

stem geplaatst

details  

Primetime (2026) 4,0

10 oktober, 12:27 uur

stem geplaatst

details  

The Social Reckoning (2026) 3,5

10 oktober, 12:26 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 2,0

7 oktober, 01:42 uur

stem geplaatst

details  

Sense and Sensibility (2026) 4,0

7 oktober, 01:41 uur

stem geplaatst

details  

The Plague (2025) 3,5

1 oktober, 23:27 uur

stem geplaatst

details  

Verity (2026) 3,5

1 oktober, 23:26 uur

stem geplaatst

details  

Akira (1988) 2,0

Alternatieve titel: アキラ, 18 september, 09:39 uur

stem geplaatst

details  

Pressure (2026) 3,5

13 september, 21:59 uur

stem geplaatst

details  

I Want Your Sex (2026) 3,0

6 september, 22:41 uur

stem geplaatst

details