• 18.108 nieuwsartikelen
  • 184.980 films
  • 12.863 series
  • 35.430 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.188 gebruikers
  • 9.523.403 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van crowdsurfer. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Inheritance (2025) 1,5

25 oktober, 00:34 uur

stem geplaatst

details  

Le Comte de Monte-Cristo (2024) 3,0

Alternatieve titel: The Count of Monte-Cristo, 16 oktober, 23:13 uur

stem geplaatst

details  

The Roses (2025) 3,0

11 oktober, 17:09 uur

stem geplaatst

details  

Until Dawn (2025) 3,5

10 oktober, 23:28 uur

stem geplaatst

details  

Better Man (2024) 3,5

10 oktober, 17:52 uur

stem geplaatst

details  

Clown in a Cornfield (2025) 3,5

8 oktober, 21:45 uur

stem geplaatst

details  

28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,5

Alternatieve titel: 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, 7 oktober, 21:54 uur

stem geplaatst

details  

28 Years Later (2025) 3,5

6 oktober, 22:20 uur

stem geplaatst

details  

Maldoror (2024) 2,5

4 oktober, 17:19 uur

stem geplaatst

details  

Nosferatu (2024) 3,0

1 oktober, 22:55 uur

stem geplaatst

details