Meningen
Hier kun je zien welke berichten Julieedegroot als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hier kun je zien welke berichten Julieedegroot als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Doordat deze film als de engste film van 2018 werd neer gezet, viel deze mij helaas enorm tegen. Er zaten zeker enge stukjes in, maar ik moet wel zeggen dat ik gewoon veel meer had verwacht.
Naast dit vond ik het verhaal ook een beetje moeilijk te volgen, en in ongeveer het eerste 1.5 uur gebeurt er eigenlijk vrij weinig. De spanning komt vooral in het laatste half uur en daarna wordt het gewoon een beetje een moeilijk verhaal met een afgeraffeld einde.
Erg mooie film, heel mooi gemaakt.
Niet alleen zat de film vol spanning en was het van begin tot einde erg boeiend, maar ook stukjes waar je kon lachen en huilen.
Zeker een aanrader! (Al is het wel een beetje van belang om natuurlijk deel 1 t/m 4 wel eerst te kijken). Er komen dingen in voor die je anders waarschijnlijk niet begrijpt.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.