Hier kun je zien welke berichten eQuation als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Geweldige realistische film.
Deze film roept veel emotisch op. Aan de ene kant kun je je de frustratie van Owen volledig voorstellen (zeker wanneer je zelf een dochter hebt) en roept alles in je "dat je ook zijn kop van zijn romp zou draaien". Anderzijds doet het je beseffen hoe moelijk dit is. Alles en iedereen is gelukkig, gezin compleet, vrolijke kinderen en toch.... zo onder je ogen!
Emoties ook omdat dit de realiteit van de dag is. Kinderen hebben allemaal een telefoon/computer en de wereld ligt letterlijk in hun handen. Schwimmer weet dat heel goed te verbeelden en Liberato speelt de rol van Annie subliem.
De film kan wat mij betreft bijna als voorbeeld dienen op scholen. Als je hiermee al één kind weet te redden, dan is dat winst.
Het eindshot, zonder iets te verraden, is misschien wel (gezien wat je dan weet) het meest heftig en confronterend.
Een "must-see".
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.