Volledige cast & crew van The Good Wife
Hier vind je een overzicht van de cast & crew van de serie The Good Wife uit het jaar 2009, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de serie The Good Wife kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de serie.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Maïté Alina
Brianna Schweikert
Steffanie Leigh
Anya Roberts
Jan Maxwell
Camilla Vargas
Nathan Stark
Process Server
Katie Rose Clarke
Reena Booth
Gregory Abbey
Polygrapher
Mckenna Laing
Lilly Lewis
Molly Singer
Amber Madison
Matt Harrington
Appellate Spokesperson
Jennifer Joan Thompson
Mrs. McKeon
Jake Miller
8 Year Old Kenny
Juan Javier Cardenas
Spanish Waiter
Anne Bowles
Marne Compton
Jessica Bogart
Dawn DeCato
Paulina Gerzon
Shannon Vargas
Erica Bradshaw
Receptionist
Charles Kwame Odei
Terrance Ramsey
Steve Jean-Baptiste
Juror #9
Sue-Anne Morrow
Karen Sanborn
Holley Fain
Shaina Whitmore
Stephanie Cozart
Sheila Warburg
Haynes Thigpen
Jonathan Mattis
Daniel Abeles
Don Weingarten
Vanessa Wasche
Will's Assistant
Maïté Alina
Brianna Schweikert
Adam Dannheisser
Jimmy V.
Kyle Anderson
Horace Sultan
Lisa Branch
Rebecca Lawson
Michael Bakkensen
Husband
Harry Bouvy
Corporate Realtor
Martin LaPlatney
Passerby
Andrew Hovelson
Stableman
John Noble
Matthew Ashbaugh
Gene Gillette
Sean Nozowitz
Bob Stillman
Harris Creed
Jenn Gambatese
Morgan Donnelly
Christopher Imbrosciano
Robbie Pollard
Kenneth Cavett
Robert Clayton
Tahlia Michelle
Jake's Wife
Regisseurs
Schrijvers
Artistieke vormgeving
Joanna Dunn
Art Direction
Victoria Söderholm
Set Decoration
Valentine Pavuls
Property Master
Jeff MacIntyre
Construction Coordinator
Martin Bernstein
Construction Coordinator
Kevin Rupnik
Art Direction
Beth Kushnick
Set Decoration
William F. Reynolds
Property Master
Frank White III
Art Direction
Lyle Booth
Graphic Designer
Leni Calas
Property Master
Andrew Lupo
Construction Grip
Malicky Reilly
Set Dresser
Don O'Reilly
Assistant Property Master
Diana Salzburg
Assistant Set Decoration
Emmanuel Vozos
Location Scout
Camera
Bob Findlay
Camera Operator
Andrew Priestley
Camera Operator
David M. Russell
Still Photographer
Ian Carmody
Second Assistant Camera
René Crout
First Assistant Camera
Christophe Johnson
Camera Loader
Alan J. Mehlbrech
Steadicam Operator
Raina Oberlin
Camera Production Assistant
Patrick Quinn
First Assistant Camera
Elizabeth Singer
Second Assistant Camera
Louise Frogley
Costume Design
Rebecca Lee
Key Makeup Artist
Kathrine Gordon
Hair Department Head
Stephen G. Bishop
Hair Department Head
Daniel Lawson
Costume Design
Andrea Miller
Makeup Department Head
Rose Chatterton
Hair Department Head
Suzy Mazzarese-Allison
Hair Department Head
Emily McKenzie
Hairstylist
Jeni Zaharian
Key Makeup Artist
Ralph Stanzione
Hairstylist
Jen Rogien
Assistant Costume Designer
Wendy Stefanelli
Assistant Costume Designer
Linda Giammarese
Costumer
Crew
David Halliday
Transportation Coordinator
Gene O'Neill
Transportation Captain
Melissa Cao
Post-Production Manager
Emily Gaunt
Charge Scenic Artist
Diane Andazola
Scenic Artist
Kaem Coughlin
Scenic Artist
Mark Sonderskov
Carpenter
James Post
Set Production Assistant
Filmbewerking
Anthony Brooks Ashley
Assistant Editor
Verlichtingstechnieken
John Adams
Chief Lighting Technician
Tim Guinness
Chief Lighting Technician
Michael Gallart
Lighting Programmer
Geluid
James Kusan
Production Sound Mixer
Allison Wright Clark
Music Supervisor
James Bladon
Music Editor
Danny Lux
Original Music Composer
David Buckley
Original Music Composer
Dahmane El Harrachi
Music
Sharyn Gersh
Music Editor
Larry Benjamin
Recording Supervision
Kevin Valentine
Recording Supervision
Jeff Cranford
Assistant Sound Editor
Dana Olsefsky
Assistant Sound Editor
Paul Tirone
ADR Recordist
Robyn Buehler
Music Coordinator
Speciale effecten
Melissa Cao
Visual Effects Supervisor