Volledige cast & crew van Outlander
Hier vind je een overzicht van de cast & crew van de serie Outlander uit het jaar 2014, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de serie Outlander kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de serie.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Caitlin O'Ryan
Lizzie Wemyss
Grant O'Rourke
Rupert MacKenzie
David Berry
Lord John Grey
Elizabeth Bowie
Young Claire
Euan Cuthbertson
Soldier 2
Jack Eyers
Wounded Soldier
Mark Spiden
Royal Engineer private
Colin Scott-Moncrieff
Scribe
Donald Gillies
William Talbot
Donald Sinclair
Fingal Duncan
Kenny Lindsay
Clyde MacKenzie
Gillebride MacMillan
Gwyllyn the Bard
Blair Cunningham
Tanner's Lad
Nicola Clark
Shona MacNeill
Victoria Taggart
Rubenesque Woman
Ali Macdonald Ross
Galloway
Robert Williamson
Torcall Iverson
Martin Burns
Beathan Young
Martin McBride
Soldier #2
Rory Burns
Roger Wakefield
Graeme McKnight
Private McGinnis
Johnny Austin
John Macrae
John Michael-Love
Burly Man
Richard Jack
Ronald MacNab
Jamie Kennedy
Rabbie McNab
Stephen Bisland
British Soldier
Martin Brody
Seorise Ward
Symon Macintyre
Puppeteer
Kim Bergsagel
Puppeteer 2
Chris Findlay
Sword Dancer
Sean-Joseph McKee
Jailor 3
Sandy Grierson
Brother Paul
Christian Perez
Port Official
Natalie Spence
Second 'Wife'
Amy Drummond
Third 'Wife'
Amani Zardoe
Court Lady #1
Guillaume Lecomte
Gentleman of the Bedchamber
Niamh Elwell
Young Brianna
James Parris
Simon Fraser
Alex Hope
Richard Anderson
Sarah Higgins
Allina Clerk
Magnus Sinding
British Soldier
Edward Kingham
British Sentry
Mori Christian
Highlander Patient
Scott Hoatson
Sandringham's Messenger
Charles Jamieson
Mr. Berrow
Dawn Chandler
Records Clerk
Tim Licata
Culloden Tourist
Nick Cheales
Culloden Husband
Clunie Mackenzie
Woman at Culloden Grave
Sarah Collier
Murdina Bug
Oliver Finnegan
Lord William Ransom
Nathan Byrne
James McCready
Andrew Adair
Jemmy Mackenzie
Matthew Adair
Jemmy Mackenzie
Robin Scott
Germain Fraser
Archie McCormick
Fisherfolk Lad #1
Charlie Geany
Fisherfolk Lad #2
Aaron MacGregor
Fisherfolk Lad #3
Marty Wildman
Tehhonahtake
Caleb Reynolds
Aidan McCallum
Russell Watters
Allan MacDonald
Freddie Stevenson
Ainsley Beeston
Dominic Wolf
Captain Chapman
David Mahoney
Fogarty Simms
Alex Fthenakis
Mob Guy #2
Sinead MacInnes
Hortense MacNeill
Alexander Dunlop
MacNeill Boy
Paul Gorman
Josiah / Keziah Beardsley
Ryan Hunter
Padraic MacNeill
Ryan Ralph Gerrard
Giles McMartin
Will Richards
Private Jenkins
Rhys Lambert
Young Jamie (10 years)
Stuart Campbell
Rabbie MacNab
Fiona Francis
Lady Grozier
Shane Quigley Murphy
Patrick
Richard Addison
Mr. Evans
Rachel Jackson
Bar Patron
William Meredith
Anesthesiologist
Zak McCullough
Baker's Boy
Cameron Robertson
Manzetti
Godfrey Johnson
Sailmaker
Apolinalho Antonio
Hercules
Ben Kgosimore
Carriage Attendant
Kgaugelo Madisha
Branded Female Slave
Jessica Walsh
Lucille Olivier
Grant Scot
Captain Freeman
Graeme Stirling
Mr. Stanhope
Peter Collins
Sergeant Heyns
James Ringer Beck
Private Griswold
Brian Ferguson
Lucius Gordon
Grant Stott
Captain Freeman
Samuel Pashby
Danny Graham
Jacob Pratt
Cherokee Warrior
Samuel Collings
Edmund Fanning
Elizabeth Appleby
Martha Washington
Edward Fulton
Tavern Keeper
Andrew McIntosh
Peter (Shopkeeper)
Andrew Steele
Judge Alderdyce
Stuart McMillan
Captain McPeters
Louise Oliver
Miss Forbes
Maggie Macleod
Mrs. Alderdyce
Neil Thomas
Colonial Militiaman
Ryan Havelin
Corporal Benton
Paul Donnelly
Ronnie Sinclair
Ethan Thorn
Young Jamie Fraser
Nicola Jo Cully
Nonie Farrish
Carole Anders
Ruth Aberfeldy
Caleb Hughes
Redcoat Barnaby
Stephen McCabe
Graham Menzies
Stephen Mitchell
Father Beggs
Samantha Dakin
Nurse Atwell
Stephen Clyde
Robert Barlow
Sharon Young
Mrs. Laurence
Helen McAlpine
Mrs. Shepherd
Leonard Cook
Dragoon Lieutenant
Jack Stewart
Charles Morgan
Thomas Mugglestone
Henry Jones
Matt Butcher
Captain of the Guard
Anthony Bowers
Glass Blower
Michael Monroe
Cuddy Brown
Hayley Doherty
Rose Brown
Iain MacRae
Reverend McMillan
Reanne Farley
Elizabeth Martin
Harri Pitches
Lieutenant Tate
Shakara Rose Carter
Estate Agent
Joey Phillips
Dr. Denzell Hunter
Blake Johnston-Miller
Jemmy Mackenzie
Rosa Morris
Mandy Mackenzie
Graham Mackay-Bruce
Builder
Nikosis Sakihaw Kingfisher
Swiftest of Lizards
Donna Williams
Mrs. Johnson
Josh Morrison
Bobby Hurragh
Fiona Knowles
Mrs. Stewart
Caroline McKeown
Young Mother
Felix Uff
Captain Sir Francis Clerke
Johannes Schreiber
Gruenwald
Euan Stamper
Private Taft
Ben Standish
British Ensign / Voice
Regisseurs
Schrijvers
Artistieke vormgeving
Mike Gunn
Production Design
Moley Campbell
Supervising Art Regisseur
Helen Allingham
Art Direction
Lucy Marr
Art Department Coordinator
Ruth Laird
Assistant Art Regisseur
Caroline McDonald
Graphic Designer
Jay McLean
Graphic Designer
Mags Horspool
Draughtsman
Julie K. Ross
Draughtsman
Krystell Morantin
Draughtsman
John Casey
Property Master
Russell Waddell
Assistant Property Master
Daran Fulham
Art Direction
Joan Sabaté
Art Direction
Heather Donnelly
Standby Art Regisseur
Claire Flanagan
Assistant Art Regisseur
Hodei Del Barrio
Assistant Art Regisseur
Emily Hunter
Art Department Assistant
Derek Grey
Storyboard Artist
Jenna Callaghan
Art Department Assistant
Camera
David Higgs
Director of Photography
Michael Carstensen
"A" Camera Operator
Chris Shaw
First Assistant Camera
Andrew McKelvie
First Assistant Camera
Les Hinks
Second Assistant Camera
Jay Melrose
Second Assistant Camera
Nathan Pearson
Camera Trainee
Alexander Peacock
Epk Camera Operator
Alasdair Walker
Director of Photography
Alan Manson
Assistant Grip
Michael Coulter
Director of Photography
Caroline Bridges
Second Unit Director of Photography
Torquil Fleming-Boyd
Other
Shonagh Mackenzie
Camera Trainee
Nic Lawson
Director of Photography
Annie McEwan
Makeup Designer
Vincent Dumas
Costume Supervisor
Mhairi Gibb
Costume Coordinator
Crew
Valerija Jemeljanenko
Acting Double
Brian Thomson
In Memory Of
Filmbewerking
Jack Goessens
Assistant Editor
Michelle Mason
Assistant Editor
Augie Robles
Assistant Editor
Alyse Kollerbohm
Assistant Editor
Keir Greatorex
Assistant Editor
Lynsey Tomlinson
Assistant Editor
Geluid
Michael Baber
Music Editor
Karol Urban
Sound Re-Recording Mixer
John Milo Train
Sound Re-Recording Mixer
Vince Balunas
Supervising Sound Editor
Speciale effecten
Michelle Rose
Visual Effects Producent
Jon Neill
Visual Effects Supervisor
Esme Coleman
Digital Compositor