• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.803 acteurs
  • 198.949 gebruikers
  • 9.369.699 stemmen
Avatar
 
banner banner

Marriage (2022)

1 seizoen
3,60 15 stemmen + Mijn stem

Status: Beëindigd

Genre: Drama

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Ontwikkeld door: Stefan Golaszewski

Met onder meer: Sean Bean, Nicola Walker en Henry Lloyd-Hughes

IMDb beoordeling: 6,4 (2.900)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: zondag 14 augustus 2022

Eerst uitgezonden op: BBC One (Verenigd Koninkrijk)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Marriage

Ian en Emma traden 27 jaar geleden met elkaar in het huwelijk, en hebben alle ups en downs die inherent zijn aan een langdurig partnerschap meegemaakt: ze hebben te maken gehad met onzekerheden, hoopvolle verwachtingen en de bijbehorende angsten. De baan van Ian is onlangs weg bezuinigd en hij moet zich zien aan te passen aan een nieuwe manier van leven. Emma doet het juist prima op haar werk, en probeert rekening te houden met de gevoelens van Ian. Dan neemt dochter Jessica contact op omdat ze haar nieuwe vriendje voor wil stellen.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over Marriage

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar

Suitehome

  • 856 berichten
  • 554 stemmen
donderdag 16 januari 2025
Marriage seizoen 1 Het vierdelige Marriage begint met een disharmoniërend a-capella muziekintro. Staat dit intro symbool voor wat komen gaat; elkaar niet begrijpen en niet horen? Marriage is een dramedy met trage en stille camerashots, onderhuidse emoties en pijnlijk ongemakkelijke momenten. Centraal staat het 27-jaar getrouwde stel Ian (Sean Bean) en Emma (Nicola Walker). Tweevoudig BAFTA-award winnaar en bedenker Stefan Golaszewski schetst in sobere stijl hun leven met collega's, kinderen en ouders, rond thema's als verlies, rouw en zelfontplooiing. Marriage overtuigt - laat dit maar aan de twee topacteurs over - maar werkt soms ook vervreemdend. Dochter Jessica (een uitstekende Chantelle Alle) zorgt voor frisse inbreng en een vleugje luchtigheid en humor. Dit Britse drama is geen hapklare brok, maar vraagt de kijker mee te gaan naar de diepere lagen in het verhaal. Marriage viert het dagelijks leven in een huwelijk. Zonder franje. Zonder slingers.
avatar

close

  • 2 berichten
  • 2 stemmen
maandag 20 januari 2025
Marriage seizoen 1 Niet alles hoeft uitgelegd. Ik viel per ongeluk in de slotscène van aflevering 4 en werd meteen gegrepen. Betekenisvolle momenten uit het dagelijks bestaan van een ouder echtpaar, dat elkaar door en door kent en aan weinig woorden genoeg heeft. Het leven is geen spannend plot zonder voorgeschiedenis, en daarom hoeft ook niet alles verklaard: de omgang met familie/buren/collega's is in de jaren zo gegroeid. Herkenbare routines als boodschappen en problemen met de wifi. Toch is er wel degelijk sprake van een ontwikkeling in vier afleveringen met hoogte- en dieptepunten. Verwacht geen grote wendingen maar geniet van dit heerlijke stel dat elkaar zo nodig heeft. Over de repetitieve, ietwat stressvolle zangpartij: wellicht gekozen omdat dit beter paste dan het zoveelste luchtige muziekje.