Doug Heffernan, een pakketbezorger bij UPS, woont samen met zijn vrouw Carrie, die werkt bij een groot advocatenkantoor in Queens in New York. Als zijn schoonvader Arthur, weduwnaar, bij hen intrekt is Doug niet langer meer de koning van zijn domein; de gerenoveerde kelder waar zijn geliefde grote tv staat en hij veel tijd doorbracht met zijn neef Danny en vrienden Deacon en Spence. Daarnaast blijkt Arthur ook niet een van de makkelijkste personen om mee samen te wonen.
Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.
hatebreeder
456 berichten
269 stemmen
donderdag 15 augustus 2019
The King of Queens seizoen 2
Dit vind ik dan juist wel weer heel goed. Ik heb eigelijk nooit zo goed begrepen wat mensen bijvoorbeeld leuk vinden aan de serie friends. Wat mij betreft is The King of Queens 1 van de betere komedie series
renzoroy_mm
1314 berichten
979 stemmen
donderdag 15 augustus 2019
The King of Queens seizoen 2
Dit blijf toch wel het grappigste seizoen. Zoveel hilarische afleveringen. Ben de hele serie weer opnieuw aan het kijken voor zeker iets van de 10e x en nog steeds zo grappig. Stiekem vind ik deze net wat grappiger dan Friends, wat samen met King Of Queens en Married With Children nog steeds mijn favo sitcoms zijn.