Volledige cast & crew van Legends of Tomorrow
Hier vind je een overzicht van de cast & crew van de serie Legends of Tomorrow uit het jaar 2016, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de serie Legends of Tomorrow kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de serie.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Sean Oliver
Scared Curator
Chris Naoki Lee
Head Samurai
Landon Jackle
Kyle Fedak 'Caesar'
Paul Gaffy
Head Centurion
Christa Andersen
The Bearded Lady (Hildy)
Tayla Holborow
Irish Whore
Paige Elan
Production assistant
Chyler Leigh
Alex Danvers
Tiahra Allen
Baby Sara Diggle
Patrick Chong-Nee
Toothless Pirate
Manraj Sidhu
Geoffrey Burch
Trestyn Zradicka
Leo Snart
Arthur Lamaka
Queen's Guard
Eli Tsepiso Larmour
Teenager
Bobo Le
Twin K-Pop Star #2
Leah McKesey
Fruit Contestant
Alexandra Voicu
Weirdo Chick
Chanelle Stevenson
Mrs. Stein
George Klimovich
Anatoly Knyazev
Bojan Dulabic
Burly Guard
Tamara Daroshin
Andre's Posse Girl
Douglas Armstrong
Jock #2
Dominika Zybko
Young Woman
Devin Mackenzie
Mr. Gates
Joshua Jorssen
Aldus Boardman - Age 5
Timothy Wallace
Robot Programmer
Luna Ferguson
Time Master Captain #2
Christiaan Westerveld
King Louis XIII
Thorsten Heimann
Head Scary German
Michael Germant
German Sailor
David Raynolds
King Louis XIII
Eduardo Britto
Military Policeman
Sabrina Sanchez
Cuban Doctor
Christopher Naoki Lee
Head Samurai
Ryan McNeill Bolton
Lead Union Soldier
Randene Neill
Female Reporter
Ronda Cavanagh
Tour Guide
Evan Frayne
U.S. Delegate
Shayne Elliott
Desperado #1
Camden Filtness
Lieutenant
Andrew Mockler
Awed Knight
Lana Jalissa
NASA Tour Guide
Bola Omodara
Security Agent
Brian Knox McGugan
German Commanding Officer
Derek Wallis
Injured Soldier
John Ennis Graham
Belgian Soldier
Jonathan Alexander
Lab Assistant
Nelson Carbonette
Gate Guard
Michael Kiapway
Ryan Sanders
Christopher Coutts
Petey Adams
Aidan Ferreira
Special Forces Soldier
Adam Klassen
Nazi Navigator
Winter Lily White
Young Lily Stein
Max Boateng
Barrel-Chested Pirate
Eanna O'Dowd
Scottish Pirate
Ian Hawkins
Evening Wear Man
Marie V. Sharp
Evening Wear Woman
Shauna Sedola
Church Choir #1
Kharytia Bilash
Church Choir #2
Teresa Riley
Church Choir #3
Rob McEachern
Jerry Garcia
Kaiden Berge
Drug Dealer Hippie
Trevor Lawless
Dog Catcher
Anthony David Moyer
Chupacabra
Masashi Shimamoto
Choreographer
Daniel Deorksen
Django Reinhardt
Gregory Boutros
Delivery Guy
Andrew Nadanyi
Time Bureau Agent
Jay Clift
Secret Service Agent
Caitlin McFarlane
Scullery Maid
Nima Gholamipour
Megastör Employee
Corry Whitworth
Dog Owner
Mike Desabrais
Ze Surgeon
Cameron Waters
Agent Dietel
Aryiel Lukashuk
Prostitute Demon
Zachary Graves
Reporter #2
Natasha Vasiluk
Baba Yaga
Jeff Gladstone
New Teller
Ryan Elm
Tsar Nicholas II
Gregory Tunner
Giant Bouncer
Mike Waterman
LAPD Desk Officer
Thea Highwarden
Young Natalie
Bombyx Du Murier
Versailles Guard
Chris Duchaine
Newscaster
Rose Hough
Teen Girl in Tears
David Soo
Tattooed Guard #1
Natalie Logan
Alice Hunter
Braden Chase
Beefy Bouncer
Emmerson Sadler
Lita at 5 & 7 Years Old
Elior Desage
Henry Neuman
Angela Galanopoulos
Terri Neuman
Dylan Leonard
90's Frat Guy
Carson Schiefner
Sigma Member
Peter Dewhurst
Army Captain
Vanessa Richards
Natalie (60 Years Old)
Tara Burnett
Mrs. Hutchins
Jarett John
Security Guard Lalo
Tom Kirk
Earnest Worshipper
Rob Jacobsen
Fanboy Worshipper
Mohina Alimova
Citizen #1
Sidika Larbes
Sanitarium Nurse
Kamala Fairbanks
Gangly P.A.
Hector Meneu Hueso
Fernando (stemrol)
Espirito Santo Mauricio
Old Widow
Emily Bandel
Claire the Spare
Michael McIntyre
Merv the Curve
Angie Chen
Red Shirt Bowler #3
Dominique Lucky Martell
Young Esperanza 'Spooner' Cruz
Scott Button
Francis Baker Jr.
Mary-Lou Drachenberg
Jewish Lady
Tina-Marie Springham
Rich Lady
Mike McLeod
Ticket Taker #2
Donovan Wolf
Working Class Passenger
Morgan Derera
Ticket Taker
Nicholas Preston
Show Shiner
Jeremy Fleurissaint
Driver
Eric Regimbald
Police Officer
Andre Roshkov
Russian Senior Officer
Keara Barnes
Sophie, Duchess of Hohenberg
Dan Ginnane
Time Traveller
Erin Mudry
Sarajevan with Tablet
Jessica Halliburton
Blonde Girl #1
Dwayne Rhodes
Grizzled Soldier
Arvind Johal
Time Policeman
James R. Cowley
Caveman #2
Joel Eskildsen
Soldier #1
David Chin
Time Master Guard
Lawrence Green
Isaac Newton
Sean Oliver
Scared Curator
Regisseurs
Schrijvers
Artistieke vormgeving
Anand Ray
Production Design
Myleen MacMillan
Art Direction
Caroline George-Kohne
Set Decoration
Lynda Chapple
Property Master
Douglas J. Scott
Art Direction
Patrick Romine
Construction Coordinator
Camera
Richard Buckmaster
Director of Photography
Richard Win
Director of Photography
Chris Banting
Director of Photography
Amanda McGowan
Makeup Department Head
Dion Farrell
Hair Department Head
Vicky Mulholland
Costume Designer
Crew
Justin Echevarria
Catering
Scott Carroll
In Memory Of
Michael L. Fleisher
Thanks
Robert Greenberger
Thanks
Barbara Randall Kesel
Thanks
Charles Reizenstein
Thanks
Filmbewerking
Justin Cruse
Assistant Editor
Geluid
Daniel James Chan
Original Music Composer
Blake Neely
Original Music Composer
Matthew Cameron
Sound Mixer
Season Kent
Music Supervisor
Angela Claverie
Music Editor
Mark Lanza
Sound Supervisor
Jeffrey J. Haboush
Sound Re-Recording Mixer
Joel D. Catalan
Sound Re-Recording Mixer
Speciale effecten
Seth Gottlieb
Visual Effects Producent