• 13.463 nieuwsartikelen
  • 170.835 films
  • 11.286 series
  • 32.139 seizoenen
  • 632.878 acteurs
  • 196.728 gebruikers
  • 9.201.672 stemmen
Avatar
 
banner banner

Moeder, Ik Wil bij de Revue (2012)

1 seizoen
3,35 13 stemmen + Mijn stem

Genre: Komedie / Drama

Oorsprong: Nederland

Ontwikkeld door: Edward Stelder en Pieter Kramer

Met onder meer: Egbert Jan Weeber , Noortje Herlaar  en Annet Malherbe 

IMDb beoordeling: 8,2 (156)

Release datum: maandag 8 oktober 2012

Eerst uitgezonden op: Nederland 1 (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Moeder, Ik Wil bij de Revue

In de tweede helft van de jaren 50 breekt in Nederland voorzichtig de welvaart aan, maar niet voor Bob Somers, zijn vader en vier zussen. Als zoon van een dorpse kolenboer is Bob voorbestemd de zaak van zijn vader over te nemen. Als Bob in de stad een revue bezoekt, slaat er een vonk over. Niet alleen tussen hem en het klatergoud van de revue, maar ook tussen Bob en Jeanne, de dochter van de eigenaar van een zaak in moderne huishoudelijke apparaten.

Externe links

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over Moeder, Ik Wil bij de Revue

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 1257 berichten
  • 672 stemmen
maandag 19 december 2016
Moeder, Ik Wil bij de Revue seizoen 1 Omroep Max kwam precies op het juiste moment met deze nostalgische musical-serie met een knipoog. Ik heb niks met de revue of Nederlandstalige muziek, maar de sfeer van de stijve jaren vijftig wordt bijzonder fijn op het beeld gebracht, met het theater als een soort baken van licht in een tijd waarin de zuilen nog een wig dreven tussen de verschillende groepen mensen. Een beetje oubollig. Veel ruimte voor rake sfeerschetsen. Alleen al de intro was elke week opnieuw smullen geblazen. Ook een fijne cast met o.a. het mooie talent Noortje Herlaar, een glansrol voor Peter Blok als de stijve hark met het warme hart en Annet Malherbe als de opgefokte moederkloek. De opvolger 'Goedenavond, dames en heren' (2015) was wel een pak minder: een stuk serieuzer en minder speels.
avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME.

  • 2221 berichten
  • 990 stemmen
donderdag 15 december 2016