• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.382 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.104 gebruikers
  • 9.377.963 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mid-Century Modern - Seizoen 1 (2025)

3,25 4 stemmen

Show titel: Mid-Century Modern

IMDb beoordeling: 7,5 (7.784)

Afleveringen: 10

Speelduur: 3 uur en 58 minuten

Ontwikkeld door: David Kohan en Max Mutchnick

Met: Nathan Lane, Matt Bomer en Linda Lavin

Oorsprong: Verenigde Staten

Datum van release: vrijdag 28 maart 2025

Eerst uitgezonden op: Hulu (Verenigde Staten)

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk seizoen 1 via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Mid-Century Modern

Drie beste vrienden - homoseksuele heren van een bepaalde leeftijd - besluiten, na een onverwachte dood, om hun gouden jaren samen door te brengen in Palm Springs, waar de rijkste met zijn moeder en een Gen Z-huishoudster woont. Als een gekozen familie bewijzen ze dat, hoe moeilijk het ook wordt, er altijd iemand in de buurt is die je eraan herinnert dat er mensen voor je klaar staan.

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2025)

  1. 1. Bye, George

    28 maart 2025 (26 minuten)

  2. 2. Working Girls

    28 maart 2025 (26 minuten)

  3. 3. Turbulence

    28 maart 2025 (23 minuten)

  4. 4. Never Have I Ever

    28 maart 2025 (22 minuten)

  5. 5. Hello, Fisty's

    28 maart 2025 (22 minuten)

  6. 6. Maid Serviced

    28 maart 2025 (22 minuten)

  7. 7. Love Thy Neighbor

    28 maart 2025 (23 minuten)

  8. 8. Sour Pickleball

    28 maart 2025 (25 minuten)

  9. 9. Here's to You, Mrs. Schneiderman

    28 maart 2025 (25 minuten)

  10. 10. The Show Must Go On

    28 maart 2025 (24 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1391 berichten
  • 3861 stemmen

Er zaten veel erg leuke scenes in deze sitcom. Maar het is toch ook wel veel middelmaat. Met grappen die in 1995 niet zouden misstaan. Volgens mij was 1 van de rollen gecreeerd voor Leslie Jordan. Met hem was het allemaal denk ik wat grappiger geweest. Matig, maar hopelijk kunnen ze het beter maken in seizoen 2. Married with Children of Seinfeld was ook lange van perfect in seizoen 1.


avatar van Bubblez

Bubblez

  • 2060 berichten
  • 2503 stemmen

Golden Gays had ook nog een prima titel voor deze sitcom kunnen zijn. De link met Golden Girls ligt er dik bovenop. Dat maakt de show niet minder grappig; de snedige oneliners vliegen je om de horen.

Mat Bomer's constante dommige expressie zegt alles over zijn karakter, Nathan Lee Graham is de arrogante evil Queen en Nathan Lane zet 'm een tandje minder aan dan zijn Birdcage personage Albert of Pepper uit Modern Family, maar maakt Bunny zeer aimabel.

De vierde in het ensemble is Bunny's moeder, gespeeld door actrice Linda Lavin, die helaas overleed nadat ze zeven afleveringen voltooide. Daarna volgt een mooi eerbetoon.

Ik denk persoonlijk dat je gay of in ieder geval flink gay minded moet zijn om dit allemaal leuk genoeg te vinden, verwijzingen te begrijpen, de humor te waarderen. Ik vind het dan ook een erg vermakelijke sitcom, en kan niet wachten op een volgend seizoen.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.