• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.234 series
  • 34.016 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.121 gebruikers
  • 9.378.710 stemmen
Avatar
 
banner banner

Beck - Seizoen 9 (2022-2023)

3,46 12 stemmen

Show titel: Beck

IMDb beoordeling: 7,5 (7.153)

Afleveringen: 4

Speelduur: 6 uur

Ontwikkeld door: Lars Blomgren en Thomas Lydholm

Met: Peter Haber, Ingvar Hirdwall en Rebecka Hemse

Oorsprong: Zweden

Datum van release: zondag 25 december 2022

Eerst uitgezonden op: C More (Zweden)

Plot Beck

Inspecteur Martin Beck werkt voor de politie in Stockholm, Zweden. Samen met de excentrieke Gunvald Larsson werken ze aan vele moordzaken. De gemankeerde sociale structuur van de stad speelt daarbij een grote rol. Zo stuiten ze op zaken die met de drugswereld te maken hebben, moeten ze samenwerken met de geheime dienst en stuiten ze op smokkelaars. Maar ook hun eigen privé-levens worden vaak bij hun werk betrokken, waardoor de druk erg hoog wordt.

Externe links

Afleveringen Seizoen 9 (2022-2023)

  1. 1. Dödsfällan

    25 december 2022 (1 uur en 30 minuten)

  2. 2. Quid Pro Quo

    17 maart 2023 (1 uur en 30 minuten)

  3. 3. Inferno

    15 juli 2023 (1 uur en 30 minuten)

  4. 4. Dödläge

    22 juli 2023 (1 uur en 30 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:

TOPseizoen weer, vooral de laatste aflevering.

Wel meer Steinar aub


avatar van Suitehome

Suitehome

  • 867 berichten
  • 614 stemmen

Mrs Bruce Willis_mm, ik denk dat je seizoen 8 hebt bekeken.


Suitehome schreef:

Mrs Bruce Willis_mm, ik denk dat je seizoen 8 hebt bekeken.

Neehoor, echt het laatste deel, 9.Laatste 2 afleveringen kwam Steinar er niet in voor..


avatar van 1AngryMan

1AngryMan (moderator series)

  • 1578 berichten
  • 85 stemmen

[Stemmen verwijderd. Het is niet de bedoeling te stemmen op seizoenen die je nog niet gezien hebt.]


avatar van 1AngryMan

1AngryMan (moderator series)

  • 1578 berichten
  • 85 stemmen

Mrs Bruce Willis_mm schreef:

(quote)

Neehoor, echt het laatste deel, 9.Laatste 2 afleveringen kwam Steinar er niet in voor..

Dit seizoen moet in Zweden nog in premi`ere gaan, op 25 december van dit jaar. Het lijkt me dan ook stug dat je dit seizoen echt bedoelt. Ik heb de andere drie stemmen op dit seizoen ook verwijderd.

Zie ook

Beck - Aired Order - Season 9 - TheTVDB.com


1AngryMan schreef:

(quote)

Dit seizoen moet in Zweden nog in premi`ere gaan, op 25 december van dit jaar. Het lijkt me dan ook stug dat je dit seizoen echt bedoelt. Ik heb de andere drie stemmen op dit seizoen ook verwijderd.

Zie ook

Beck - Aired Order - Season 9 - TheTVDB.com

Sorry jongens, ik heb echt seizoen 9 gekeken via NPOStart.

Staat zelf hierboven in jullie content dat die beschikbaar is via deze streamingdienst...

Beck gemist? Start met kijken op NPO Start - npostart.nl


Beck - Episodes - IMDb

IMDB

Volgens mij staat er bij elke film/serie een link naar deze website op dit medium?


avatar van 1AngryMan

1AngryMan (moderator series)

  • 1578 berichten
  • 85 stemmen

Lijkt erop dat de afleveringen die bij NPO seizoen 9 vormen op IMDb seizoen 8 vormen:

Beck - Season 8 - IMDb

Ett nytt liv = Een nieuw leven

Rage Room = Rage room

58 minuter = 58 minuten

Den gråtande polisen = De huilende agent

Seizoen 9 bestaat op IMDb nog niet.

Seizoen 5 op IMDb

Beck - Season 5 - IMDb

wordt in tweeën gesplitst op NPO, in seizoenen 5 en 6 dus.


Gut, wat een gedoetjes op zo’n warme vrijdagaaf!


avatar van 1AngryMan

1AngryMan (moderator series)

  • 1578 berichten
  • 85 stemmen

Mrs Bruce Willis_mm schreef:

Gut, wat een gedoetjes op zo’n warme vrijdagaaf!

Ik dacht: ik zet het even voor de duidelijkheid hier neer, opdat verwarring in de toekomst wordt voorkomen. Dat kunnen we met deze warmte er inderdaad moeilijk bij hebben!


avatar van Suitehome

Suitehome

  • 867 berichten
  • 614 stemmen

De kracht van klassieker Beck zit steeds meer in de achtergrondverhalen van de leden van het opsporingsteam. Levendige, zeer verschillende karakters met een goede en scherpe onderlinge chemie. Steinar (Kristofer Hivju) en Oskar (Måns Nathanaelson) zorgen bovendien voor een beetje lucht in de donkere verhalen.

Waar het team de hoofdrol vervult, doet Martin Beck (Peter Haber) een stapje terug. Sterker, Beck lijkt een beetje uitgerangeerd en kan op de achtergrond weinig genialiteit meer toevoegen. Voor de serie Beck een logische ontwikkeling, want kleinzoon Vilhelm (Tommy Wättring) zet zijn eerste stappen bij de Zweedse Polis.

De misdaden in dit 9e seizoen zijn niet heel bijzonder, redelijk spannend en kennen af en toe een frisse wending. Het niveau van de uitmuntende tweede aflevering wordt nergens gehaald. En zo blijft Beck een goede oude vriend, die betrouwbare kwaliteit levert en het nu vooral moet hebben van de kracht van het collectief.

N.B.: Bij de NPO is dit seizoen 10, op IMDb seizoen 9.


avatar van mirjo 2

mirjo 2

  • 304 berichten
  • 3969 stemmen

Nee. Van mij mag de serie nu eindigen, maar dat gevoel heb ik eigenlijk al vanaf het zesde of zevende seizoen. Peter Haber maakt een uitgebluste indruk en het valt mij op, zeker in dit negende seizoen, dat je hem niet meer ziet lopen. Nergens iets kunnen vinden dat de acteur een ongeluk of zo heeft gehad, maar het valt mij gewoon op.

De verhalen zijn ook niet meer echt boeiend (uitzondering voor het derde deel van dit seizoen), maar worden plichtmatig in elkaar gedraaid. Diepgang ontbreekt en veel herhaling van zetten. Peter: stop er mee!


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.