• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.496 films
  • 12.241 series
  • 34.027 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.591 stemmen
Avatar
 
banner banner

100 Dingen - Seizoen 1 (2021)

1,50 2 stemmen

Show titel: 100 Dingen

Afleveringen: 2

Speelduur: 1 uur en 40 minuten

Met: Anita Witzier, Danny de Munk en Xander de Buisonjé

Oorsprong: Nederland

Datum van release: zondag 15 augustus 2021

Eerst uitgezonden op: NPO 1 (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot 100 Dingen

Bekende Nederlandse gezinnen moeten een maand lang leven met slechts honderd spullen per persoon. Alle gezinsleden moeten keiharde keuzes maken. Koekenpan of Playstation, smartwatch of schrijfgerei, wie neemt de bank en wie houdt de wasmachine? Wat hebben zij echt nodig en waar denken ze echt niet zonder te kunnen? Want alles wat ze niet kiezen gaat rigoureus het huis uit en kan een maand lang niet worden gebruikt. Hoe zal het de gezinnen vergaan in die maand? Maken minder spullen ook minder gelukkig, of juist niet? 

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2021)

  1. Aflevering 1

    15 augustus 2021 (50 minuten)

    Zanger en muzikant Xander de Buisonjé gaat met zijn gezin de uitdaging aan om één maand te leven met maar 100 spullen. Het hele gezin moet keiharde keuzes maken. Wie neemt de bank en wie de wasmachine? Wat hebben ze echt nodig en waar denken ze echt niet zonder te kunnen? Want alles wat ze niet kiezen gaat rigoureus het huis uit en kan een maand lang niet worden gebruikt. Hoe zal het de gezinnen vergaan in die maand? Maken minder spullen ook minder gelukkig, of juist niet?

  2. Aflevering 2

    22 augustus 2021 (50 minuten)

    Zanger Danny de Munk gaat met zijn gezin de uitdaging aan om één maand te leven met maar 100 spullen. Het hele gezin moet keiharde keuzes maken. Wie neemt de bank en wie de wasmachine? Wat hebben ze echt nodig en waar denken ze echt niet zonder te kunnen? Want alles wat ze niet kiezen gaat rigoureus het huis uit en kan een maand lang niet worden gebruikt. Maken minder spullen ook minder gelukkig, of juist niet? Danny de Munk woont al meer dan dertig jaar samen met zijn vrouw Jenny in Purmerend. Samen hebben zij twee kinderen, de 22-jarige Bo en Davy van 18. Ze willen hun kinderen laten zien dat niet alles in het leven vanzelfsprekend is.

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew series)

  • 23462 berichten
  • 76957 stemmen

Het is jammer genoeg geen echte realitysoap maar meer een campagne om geld op te halen.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.