• 15.869 nieuwsartikelen
  • 178.589 films
  • 12.250 series
  • 34.039 seizoenen
  • 648.332 acteurs
  • 199.163 gebruikers
  • 9.382.032 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mij Overkomt het Niet - Seizoen 2 (2019)

3,50 1 stemmen

Show titel: Mij Overkomt het Niet

Afleveringen: 5

Speelduur: 3 uur en 45 minuten

Met: Fatma Taspinar

Oorsprong: België

Datum van release: maandag 18 november 2019

Eerst uitgezonden op: één (België)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Mij Overkomt het Niet Seizoen 2 (2019)

Dit tweede seizoen brengt weer enkele sterke getuigenissen: een oma die haar kleinkind laat vallen, met fatale gevolgen; scoutsleiders die een lid missen na een dagje zwemmen; een wegenwerker die zijn collega raakt met een graafmachine. Fatma spreekt daarnaast met familie, nabestaanden, rechters, procureurs en hulpverleners over schuld en schuldgevoel, en hoe je verder leeft na zo’n ingrijpende gebeurtenis.

Externe links

Afleveringen Seizoen 2 (2019)

  1. Aflevering 1

    18 november 2019 (45 minuten)

    De scouts van Izegem zijn op kamp aan het meer van Bütgenbach, wanneer plots de 15-jarige Sebastiaan verdwijnt. Terwijl de Cel Vermiste Personen op zoek gaat naar de jongen, beginnen zijn ouders aan een lange terugrit uit Spanje. Voor de leiding is het bang afwachten: vinden ze Sebastiaan terug, en hoe zullen zijn ouders reageren?

  2. Aflevering 2

    25 november 2019 (45 minuten)

    Martine is zot van kinderen. Ze is dolgelukkig bij de geboorte van haar eerste kleinkind Siebe. Maar negen maanden later laat ze Siebe per ongeluk vallen. De kleine jongen overleeft het niet. Martine wordt verscheurd door schuldgevoel, en de relatie met haar zoon en schoondochter – de ouders van Siebe – gaat van kwaad naar erger. Komt het ooit nog goed?

  3. Aflevering 3

    2 december 2019 (45 minuten)

    Cynthia botst met haar wagen tegen een motorrijder. De man overleeft het niet. Cynthia weet met haar schuldgevoel geen blijf en belandt in een depressie. Ze wordt ontslagen en krijgt financiële problemen. Maandenlang blijft ze in het ongewisse: heeft ze een dode op haar geweten of valt haar weinig te verwijten?

  4. Aflevering 4

    9 december 2019 (45 minuten)

    Danny is nog maar drie weken aan de slag als buizenlegger bij een wegenwerkenbedrijf, wanneer hij bij een arbeidsongeval om het leven komt. Na politieonderzoek blijkt al snel dat alles wijst in de richting van een menselijke fout van zijn collega Dirk. Hoe kan het dat Dirk Danny niet heeft gezien?

  5. Aflevering 5

    16 december 2019 (45 minuten)

    Patrick is een ervaren duiker, maar tijdens een duik in de Oosterschelde loopt plots alles mis. Zijn duikpartner Gijs verdrinkt, en Patrick slaagt er niet in hem aan de oppervlakte te krijgen. Is het ongeval de schuld van Patrick? Had hij meer kunnen doen of valt hem weinig te verwijten?

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Esteban

Esteban

  • 3606 berichten
  • 1826 stemmen

De eerste reeks is mij volledig ontgaan. De eerste aflevering van dit tweede seizoen liet mij in ieder geval niet onberoerd. In de media worden de zogenaamde verantwoordelijke van een incident met dood tot gevolg, maar al te vaak als de slechterik van dienst afgeschilderd. Vaak onterecht. Het gevaar van een ongeval zit in een klein hoekje en is constant aanwezig. Het kan op een fractie van een seconde gebeurd zijn. In het nieuws, en dan vooral in kranten en online-reacties van mensen, worden de "daders" (een ongelooflijk fout woord) afgeslacht en voor heel het land veroordeeld. Zonder dat iemand er het fijne van weet. Dergelijke mensen krijgen nooit de kans hun verhaal te delen en blijven achter met immense schuldgevoelens. Het zal je maar overkomen. Uiteraard is het een moeilijk verhaal aan beide kanten, maar één kant komt nooit aan bod. Hier wel. Mooi. Chapeau voor het immense begrip van de ouders in het scouts-verhaal.

Ik schrok even toen ik de beelden zag die in aflevering 4 voorbij zullen komen. De vrouw die over het plotse verlies van haar man praat, is mijn collega. Ik wist niet op voorhand dat zij in dit programma zou zitten. Dit nieuws kwam destijds tijdens een shift-wissel binnen. Een heel vreemd moment, want onduidelijk en verwarrend. Op dat moment komt er slechts een fractie van de informatie toe. Het is ondertussen een half decennium geleden, maar ik herinner mij dit moment nog alsof het gisteren was. Dat zal nog een harde episode worden om te bekijken.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.