Wie is er niet groot geworden met de avonturen van Micheal Knight en zijn zeer geavanceerde auto KITT. De immens populaire televisieserie 'Knight Rider' krijgt een vervolg op het witte doek, weet Deadline. De regie is handen van James Wan, bekend van onder andere Aquaman, The Conjuring en Saw.
Knight Rider werd voor het eerst uitgezonden op televisie in de jaren '80 en werd een regelrechte hit. In de serie wordt je meegenomen door Michael Knight, gespeeld door David Hasselhoff, die als een mysterieuze agent de misdaad bestrijdt. Hij krijgt daarbij hulp van KITT, een pratende auto die van geavanceerde technologie is voorzien.
Minder succesvolle remakes
Er worden in de jaren '80 in totaal vier seizoenen gedraaid. In de jaren '90 en '00 probeert men dit succes verder uit te melken met twee reboots, die minder goed in de smaak vallen. De serie uit 2008, zonder Hasselhoff, kent ook maar één seizoen. Ook volgen er in totaal drie televisiefilms. Nu komt daar dus een bioscoopfilm bij.
Wan krijgt bij het produceren van de film hulp van Michael Claer en Spyglass Media. Het script komt van de hand van game-ontwikkelaar TJ Fixman.Volgens Deadline speelt de film zich af in de huidige tijd en wordt de toon van de orignele serie uit de jaren '80 daarbij niet uit het oog verloren.
Dan mogen ze wel opschieten, want zou graag de originele KITT stem horen. De man die hem insprak, is William Daniels (ook bekend als buurman Feeny uit ''Boy meets World'') & is alweer 93 jaar oud.
Dus ik hoop wel dat hij snel verschijnt met de originele stem. Zou wel het mooiste zijn vind ik persoonlijk.
Ik hou enorm van de serie in ieder geval & hoop dat ze hier iets mooi van maken.
Ook hoop ik trouwens wel dat ze dezelfde auto gebruiken, want een ander model is niet leuk. Zie die mislukte reboot serie van een paar jaar terug!
Reacties (2)