• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.938 gebruikers
  • 9.369.466 stemmen
Avatar
 
BOOS
Foto: © BNNVARA

'BOOS' met Tim Hofman loopt volledig uit de hand: realityster mept om zich heen

BOOS
Foto: © BNNVARA

Een opname van het YouTube-programma BOOS is volledig uit de hand gelopen. Dat was gisteren te zien in de bewuste aflevering. Presentator Tim Hofman van het gedupeerdenprogramma ging in de aflevering achter realityster Jarredson Izijk aan, maar de van oplichting beschuldigde Temptation-ster liet het er niet bij zitten. 

Gisteren was in de nieuwste aflevering van het gedupeerdenprogramma BOOS te zien hoe Tim Hofman en zijn team van BNNVara een bezoekje brachten aan Jarredson Izijk. Deze realityster en voormalig voetballer van Lelystad '67 was onderwerp van het programma vanwege verschillende klachten rondom oplichting bij een winactie met influencers. In een poging Izijk te confronteren, slaagde de redactie erin om hem op te sporen, maar van een dialoog kwam het uiteindelijk nooit. Waar de Temptation Island-deelnemer het eerst op een lopen zette, besloot deze toen hij het team niet wist af te schudden, fysiek de confrontatie aan te gaan. 

Lees ook: Tim Hofman komt vandaag met 'BOOS'-aflevering over geplande moordaanslag en motief verdachte

Bloed, bedreigingen en aangifte

Hofman en zijn team van beveiligers wisten Izijk, die in 2018 al een punt achter zijn voetbalcarrière zette, bij een onverlichte parkeerkelder in het nauw te drijven. Daar sloeg de stemming om meteen om: Izijk trok een masker met studs over zijn gezicht en begon uit te halen naar de camera. De presentator droeg zijn team op de politie te alarmeren en deed samen met twee beveiligers een poging om de realityster rustig te krijgen, maar slaagde daar maar deels in. Toen Izijk, eenmaal wat meer op afstand, dreigde dat 'dit de eerste keer zou zijn dat het voor Hofman anders zou eindigen,' besloot het team te vertrekken. 

Van ernstig letsel - zoals een gebroken kaak tijdens een handgemeen in 2020 - was ditmaal geen sprake, maar helemaal ongeschonden kwamen Hofman en zijn groep er ook niet vanaf. "Ik ben wat haar kwijt", zei Hofman. Ook zou één van zijn collega's bloed aan zijn mond hebben. BOOS heeft bij de politie aangifte gedaan van bedreiging en mishandeling. 

Reacties (9)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1702 berichten
  • 1358 stemmen

Als je bij Lelystad’67 hebt gespeeld heb je geen professionele voetbalcarrière gehad. Ook daarvoor heeft ie niet bij een profclub gespeeld.


avatar van wess16

wess16

  • 615 berichten
  • 3843 stemmen

Ik had nog nooit van deze ‘realityster’ gehoord en dat had ik ook graag zo willen houden.


avatar van 3 2 1 cut

3 2 1 cut

  • 1064 berichten
  • 98 stemmen

Natuurlijk, ik ken Hofman niet privé maar alleen van zijn media aanwezigheid maar daar vind ik Hofman meestal negatief overkomen als het om hemzelf gaat of bij zijn onderzoeken. Ik kan hem wel waarderen bij zijn ‘over mijn lijk’ presentatie.

De andere man, ene Jarredson Izijk, moet blijkbaar een ‘ster’ zijn. Een vallende dan waarschijnlijk.

Maar MovieMeter houdt dit soort Story - Privé - Yvonne Coldeweijer ook als een soort Juice in stand. Natuurlijk, ik hoef niet te reageren maar soms mag je ook aangeven dat dit soort berichtgeving storend kan zijn op een site.

Bij deze.


avatar van dion.ollie

dion.ollie (hoofdredacteur)

  • 634 berichten
  • 1247 stemmen

3 2 1 cut schreef:

Natuurlijk, ik ken Hofman niet privé maar alleen van zijn media aanwezigheid maar daar vind ik Hofman meestal negatief overkomen als het om hemzelf gaat of bij zijn onderzoeken. Ik kan hem wel waarderen bij zijn ‘over mijn lijk’ presentatie.

De andere man, ene Jarredson Izijk, moet blijkbaar een ‘ster’ zijn. Een vallende dan waarschijnlijk.

Maar MovieMeter houdt dit soort Story - Privé - Yvonne Coldeweijer ook als een soort Juice in stand. Natuurlijk, ik hoef niet te reageren maar soms mag je ook aangeven dat dit soort berichtgeving storend kan zijn op een site.

Bij deze.

Er ging in de filtering 'televisie' iets mis. Heb je die uitgevinkt bovenaan de nieuwssectie, dan zul je deze niet meer aantreffen op de homepage.


avatar van Banjo

Banjo

  • 2032 berichten
  • 4288 stemmen

Oo man dat masker ook! ze hadden echt met apart volk te maken.


avatar van Sunspot

Sunspot

  • 550 berichten
  • 113 stemmen

WEet niet, die Tim Hoffmann mag ik niet zo van wat ik heb gezien in talkshows.


avatar van Banjo

Banjo

  • 2032 berichten
  • 4288 stemmen

Sunspot schreef:

WEet niet, die Tim Hoffmann mag ik niet zo van wat ik heb gezien in talkshows.

Nou dat kan heel goed!.


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4643 berichten
  • 2099 stemmen

Als je zuiver op de graat bent, dan heb je geen masker met studs op zak wat je snel over je hasses kunt trekken.


avatar van Beun de Haas BV

Beun de Haas BV

  • 917 berichten
  • 518 stemmen

Tim Hofman is een enorme deugneus die soms uit de bocht vliegt, maar ik vind het altijd mooi dat hij dit soort charlatans aanpakt.