• 13.144 nieuwsartikelen
  • 169.899 films
  • 11.159 series
  • 31.929 seizoenen
  • 630.988 acteurs
  • 196.434 gebruikers
  • 9.184.172 stemmen
Avatar
 

Sneakpreview

zoeken in:
avatar van pascal83

pascal83

  • 2736 berichten
  • 2467 stemmen

Iemand enig idee welke sneak(s) er deze week draait, of kunnen draaien in de JT bioscopen of wat de 'sneak preview hint' van deze week is?


avatar van The Contender

The Contender

  • 439 berichten
  • 104 stemmen

Is er iemand die gisteren 16 mei 06 naar de sneak is geweest bij pathe de kuip?

Ik wou er graag heen, maar hij was helaas al uitverkocht....

Zou graag willen weten welke film het is geweest.

Van sneakpoint.nl word ik niet altijd wijzer


avatar van Tich

Tich

  • 130 berichten
  • 176 stemmen

Nee, ik had toevallig precies hetzelfde probleem. Ben maar naar de Weather Man gegaan, draaide 10 minuten later. En wat een saaie boutfilm was dat!


avatar van The Contender

The Contender

  • 439 berichten
  • 104 stemmen

Ik ben ook naar the weather man geweest. Vond hem ook tegenvallen. Hopelijk heb ik vanavond meer geluk en ben ik wel op tijd voor kaartjes voor de sneak


avatar van The Contender

The Contender

  • 439 berichten
  • 104 stemmen

Zoals ik al van te voren had gehoord, was de sneak bij pathe de kuip idd 16 Blocks.

Geen slechte film...


avatar van Miss_Kriss

Miss_Kriss

  • 91 berichten
  • 282 stemmen

Weet iemand nog een alternatief voor Sneakpoint.nl? De site is niet meer helemaal up to date.

En ik moet echt weten welke film vanavond in de Sneak draait (in de Pathe Arena)



avatar van Yugnav

Yugnav

  • 307 berichten
  • 1078 stemmen

even om dit forum nieuw leven in te blazen: ik ging vandaag naar de sneakpreview en kreeg te horen dat het gaat stoppen omdat de grote filmdistributeurs geen films meer in de sneak voorpremieres willen uitbrengen! weet iemand hier meer van?


avatar van timbo_

timbo_

  • 13112 berichten
  • 3789 stemmen

Mijn bioscoop doet hetzelfde. Kregen een brief bij binnenkomst dat ze per direct stoppen en dat vele bioscopen dat voorbeeld volgen.


avatar van Erwinner

Erwinner

  • 33715 berichten
  • 3078 stemmen

Heeft denk ik te maken met het voorkomen van camera opnamens

die illegaal verspreid worden.


avatar van MFEO

MFEO

  • 682 berichten
  • 38 stemmen

Pathe gaat gewoon door. Niets over bekend.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24062 berichten
  • 3613 stemmen

Ik ga vanavond voor het eerst naar de Sneakpreview, ben best nieuwsgierig welke film het gaat worden. Best leuk om je zo te laten verrassen.


avatar van Glacius

Glacius

  • 4266 berichten
  • 2930 stemmen

Een kickje. Zijn er nog trouwe sneak preview bezoekers? En dan doel ik op mensen die niet van te voren gaan checken welke film er speelt.


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.