• 16.959 nieuwsartikelen
  • 181.417 films
  • 12.516 series
  • 34.634 seizoenen
  • 654.053 acteurs
  • 200.193 gebruikers
  • 9.448.624 stemmen
Avatar
 

Beste Film op Letter (K.O.)

zoeken in:
avatar van Gaffer

Gaffer

  • 304 berichten
  • 0 stemmen

Is er interesse om via een game de 'beste' film op (begin) letter te doen? Zo ja, dan kan je zelf films nomineren met die beginletter en dan zien we bij welk aantal we die K.O. eventueel gaan starten, wat afhangt van de animo.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31293 berichten
  • 5532 stemmen

Werkt wel bij musicmeter. Het is weer iets anders. En je krijgt al geen battle Apocalypse now tegen Godfather of zo.


avatar van Gaffer

Gaffer

  • 304 berichten
  • 0 stemmen

Precies . Overigens dacht ik zelf aan dit idee. Het is een andere vorm/inslag om zo weer eens wat anders te doen/proberen. Ik hoop dat er voldoende interesse is. We moeten wel een man of 10 starters hebben minimaal denk ik, al kan ik dat hier niet goed inschatten. Ik hoop dan op een aanzuigende werking , maar we zien wel.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31293 berichten
  • 5532 stemmen

Je kan best hier ook naar animo zoeken: Filmgames : Algemeen discussietopic


avatar van Gaffer

Gaffer

  • 304 berichten
  • 0 stemmen


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.