• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.901 films
  • 12.202 series
  • 33.970 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.958 gebruikers
  • 9.370.003 stemmen
Avatar
 

Zullen acteurs uiteindelijk vervangen worden door computer gegenereerde personages?

zoeken in:
avatar van atropine

atropine

  • 347 berichten
  • 225 stemmen

Acteren is al een vorm van kunstmatige intelligentie. Acteren is kunstmatig omdat een acteur net doet alsof. Alle emoties die een acteur speelt zijn nep. Een acteur doet zijn best een emotie te communiceren die bij een niet echte situatie past.

Film is nep. Niet echt dus. Film is kunstmatig.

Het is prima als de hedendaagse acteurs het veld ruimen en plaats maken voor producten die uit de koker komen van kunstmatige intelligentie. Bij voldoende training kan AI de mensenacteurs evenaren in hun uitdrukkingsmogelijkheden en waarschijnlijk voorbijstreven.




avatar van atropine

atropine

  • 347 berichten
  • 225 stemmen

From The World's Leading AI Video Production Company

the drill


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.