- Home
- Filmforum
- Gebruikers - Algemeen
- MM Memorabele Quotes
MM Memorabele Quotes
Knisper
-
- 13038 berichten
- 1279 stemmen
Ik ben benieuwd naar de reactie bij Spring Breakers.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Ik moet er volledigheidshalve wel even aan toevoegen dat dit de opening van een uitgebreide recensie van Vincent was maar ik vond het toch gewoon een grappig statement 
NYSe
-
- 1749 berichten
- 1611 stemmen
Bij Titanic (1997); een bazenquote, vooral de laatste zin
Ik heb deze film voor de 2e keer nu gezien en moet zeggen dat ik het nog steeds een slechte komedie vind. Echt waar nog steeds heb ik maar bij 1 stukje in een deuk gelegen maar voor de rest niet het genre komedie waardig. En gek genoeg doet deze film mij aan broccoli denken maar dat zou wel aan mij liggen.
MRDammann
-
- 661 berichten
- 3560 stemmen
Haha, geniaal. Niks tegen broccoli trouwens, lekkere groente. Maar dat geheel terzijde.
Pitakaas
-
- 2962 berichten
- 246 stemmen
Ik heb dat gevoel eerder als ik een Bond film opstart...
mjk87 (moderator films)
-
- 14535 berichten
- 4519 stemmen
Ik heb dat gevoel eerder als ik een Bond film opstart...

DonPeliculón
-
- 775 berichten
- 980 stemmen
Ik heb dat gevoel eerder als ik een Bond film opstart...

tommykonijn
-
- 5140 berichten
- 2357 stemmen
Dit is wel een van de leukere die ik de laatste tijd ben tegengekomen 
MRDammann
-
- 661 berichten
- 3560 stemmen
Nog eentje van Riddierid. Kan er ook wel bij.
Over The Butterfly Effect:
Nog steeds de beste film die ik ooit heb gezien. Het enige nadeel aan deze film is dat telkens als ik hem kijk, dat ik last krijg van mijn linkerbal. Zit waarschijnlijk in de familie.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Tja, het zal wel humor om te lachen zijn 
Ik heb dat gevoel eerder als ik een Bond film opstart...
Die is dan wel weer sterk 
NYSe
-
- 1749 berichten
- 1611 stemmen
Die Riddierid is on a roll! Bij The Shawshank Redemption:
gillie24
-
- 2637 berichten
- 1735 stemmen
Doet ie expres, zodat hij hier door jullie gequote wordt. Mission accomplished.
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2792 stemmen
Inderdaad, en ze zijn ook totaal niet leuk, eerder kinderachtig 
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Gewoon wat achterlijke en kinderachtige dingen roepen die niets met de film te maken hebben en dat noemt men dan 'memorabel'.
NYSe
-
- 1749 berichten
- 1611 stemmen
Noem me achterlijk of kinderachtig, maar ik vind het wel humor 
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
Gewoon wat achterlijke en kinderachtige dingen roepen die niets met de film te maken hebben en dat noemt men dan 'memorabel'.
Haast niets wat hier staat is memorabel, eerder af en toe grappig.
mjk87 (moderator films)
-
- 14535 berichten
- 4519 stemmen
Er staat er weer een fijne bij Forum/Algemeen/grote posters, hulp gevraagd! (zal wel snel worden weggehaald):
wie wil mijn nieuwe vriendje zijn ? we kunnen samen films kijken of tips en ideeen uitwisselen. mijn naam is dennis en ik ben 19 jaar oud. Tevens ben ik loodgieter en hou ik van dieren. Wie wil er met mijn film kijken? ik woon rondom outeloe, een klein dorpje naast zwolle bij de gaadse plassen.
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8556 stemmen
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Dat is naar aanleiding van het bloot, er zat volgens mij inderdaad geen blote tiet in.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Mee eens. Onzintopic, memorabel is iets in de trant van, weet je nog dat je vorig jaar had geschreven ....
Knisper
-
- 13038 berichten
- 1279 stemmen
Er staan in die 208 pagina's wel een hoop memorabele quotes, maar ook veel "domme" berichten, die users dan grappig vinden, maar die dan inderdaad vaak niet memorabel zijn.
LuukRamaker
-
- 2020 berichten
- 925 stemmen
Ik moet wel zeggen dat ik de laatste tijd af en toe eens een paar pagina's heb doorgelezen en ik heb er wel hard om kunnen lachen. Waar ik me persoonlijk meer aan stoor is dat gezanik tussendoor over de memorabeliteit/memorabelheid van de quote. Ik zie het zelf meer als een topic met grappige/onzinnige quotes en in de meeste gevallen kan ik een glimlach niet onderdrukken. Het probleem ligt dus bij de titel van het topic dat voor sommige mensen wellicht wat misleidend is. Waarschijnlijk zou er met een titel als "MM Lachwekkende/grappige quotes" minder sprake geweest zijn van ergernis, terwijl hiermee de bedoeling van het topic vrijwel intact blijft.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Uitgaande van de eerste berichten bij dit topic wordt memorabel meer als grappig gezien. Door het verschil van interpretatie, zul je dus iedere keer het "gezanik" tussendoor krijgen.
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8556 stemmen
Wat het goede aan deze film is, is de geweldige opbouw aan het begin van de film. Verschrikkelijk spannend en een sterke Caine, onbegrijpelijk dat deze man later te zien was in minkukels als Jaws 4. 4,5
Jaws 4 was ook niet van de palma.
Dat weet ik ook. Als je goed leest zie je ook dat ik Caine bedoel.
Vandaar dat die film niet zo goed is...
Knisper
-
- 13038 berichten
- 1279 stemmen
Bij C'est Arrivé près de chez Vous (1992)
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Bij Blade Runner
Blade Runner is een film dat als anime beter tot zijn recht zou komen (in de stijl van Ghost in shell).
Mee eens, en dan alleen nog Gone with the wind in de stijl van Maja de Bij en dan zijn we er...

