• 15.954 nieuwsartikelen
  • 178.905 films
  • 12.262 series
  • 34.063 seizoenen
  • 648.970 acteurs
  • 199.234 gebruikers
  • 9.387.089 stemmen
Avatar
 

Vakantie

zoeken in:
avatar van maxcomthrilla

maxcomthrilla

  • 15579 berichten
  • 2849 stemmen

Praag, Barcelona, Brisbane ( veel relaxter dan Sydney of Melbourne ), Granada & Parijs hebben tot nog toe de meeste indruk op mij gemaakt. En ook Bangkok is een stad uit duizenden.

En qua citytrips zou ik nog heel graag een keer naar New York, San Francisco, Boedapest, Istanbul, Rome, Londen, Rio de Janeiro, Hong Kong, Lissabon, Shanghai, Tokyo & St. Petersburg willen.


avatar van SelmaDuim

SelmaDuim

  • 4907 berichten
  • 732 stemmen

Wat ik erg fijne steden vind om heen te gaan zijn Berlijn (2x geweest), New York (2x geweest), Kyoto en Tokyo (naar de laatste twee hoop ik snel weer terug te kunnen, ben daar 1x geweest). Met een stad als Parijs heb ik niet echt veel eigenlijk. Amsterdam is leuk, maar al die toeristen zijn ongelooflijk irritant. Het centrum vermijd ik dan ook liever.


avatar van kos

kos

  • 46708 berichten
  • 8865 stemmen

Snap niet zo goed wat iedereen met Barcelona heeft, Madrid is veel en veel mooier. Steden als Malaga en Valencia trouwens ook.

Berlijn is idd tof (met name Oost-Berlijn), maar London en Parijs zijn ook nice. New York is natuurlijk onovertroffen qua citytrip.

Tokyo en Buenos Aires staan bij mij hoog op de wishlist.


avatar van Movie-Addicted

Movie-Addicted

  • 2221 berichten
  • 3435 stemmen

kos schreef:

Snap niet zo goed wat iedereen met Barcelona heeft.

Mee eens. Barcelona is gewoon leuk voor 1 of 2x. Over de Rambla lopen, wat sightseeing, shoppen, Camp Nou en natuurlijk de Font Màgica. Maar voor de rest niet veel bijzonders...

2011 op de Rambla;

(afbeelding)


avatar van kos

kos

  • 46708 berichten
  • 8865 stemmen

Gewoon heel toeristisch en de Gaudi dingen zijn natuurlijk leuk, maar verder heeft het ook weinig met Spanje te maken. Beetje van alles wat rommeltje.


avatar van eRCee

eRCee

  • 13448 berichten
  • 1980 stemmen

Valencia zou ik niet in het lijstje van leukste Spaanse steden plaatsen.

Eerder Sevilla, en zeker het prachtige Cordoba.

Buiten Spanje horen Rome, Praag, Berlijn en tot mijn favorieten.

Steden buiten Europa zijn voor zover m'n ervaring rijkt wat minder, hoewel bijvoorbeeld Valparaiso in Chili wel erg mooi gelegen is.


avatar van Movie-Addicted

Movie-Addicted

  • 2221 berichten
  • 3435 stemmen

Keb zo een beetje al heel West-Europa gehad. Maar mijn beste herinneringen liggen in Brazilië (Fortaleza);

(afbeelding)

Was daar tussen 2005 en 2006 net toen daar een van de grootste bankroven had of heeft plaatsgevonden.


avatar van Yak

Yak

  • 4950 berichten
  • 829 stemmen

Ik ben in vrij veel mooie steden een paar dagen geweest, wat misschien te kort vind om er echt iets zinnigs over te zeggen. Steden waar ik lang genoeg ben geweest om echt de sfeer te hebben kunnen voelen en die grote indruk maakten waren New York, St. Petersburg (in de winter met -18° en bevroren rivieren), Berlijn en Tokyo. Maar ik heb ook heel fijne herinneringen aan een iets minder voor de hand liggende stad in de VS: Seattle. Omdat ik daar familie had wonen, ben ik er twee keer een paar weken geweest. Het het is echt een fantastische, eigenzinnige stad waar je je meteen op je gemak voelt. En een half uurtje oostwaarts zit je midden in de bossen van Twin Peaks.

Sowieso vind ik Amerikaanse steden erg fijn om te bezoeken. Omdat er geen taalbarrière is, kun je jezelf vrijwel meteen zelfstandig redden, wat je wereld een heel stuk groter maakt dan alleen de toeristische trekpleisters.


avatar van maxcomthrilla

maxcomthrilla

  • 15579 berichten
  • 2849 stemmen

kos schreef:

Buenos Aires staat bij mij hoog op de wishlist.

Ja, dat lijkt mij ook geweldig!

En Valparaiso ziet er inderdaad ook schitterend uit op alle plaatjes. Sowieso leuk volk die Zuid - Amerikanen. Begin dit jaar in Noord - Oost Brazilië ( Natal, Pipa ) geweest en zeker van plan om snel weer naar Noord of Zuid - Amerika te gaan/terug te keren.


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

Yak schreef:

Sowieso vind ik Amerikaanse steden erg fijn om te bezoeken. Omdat er geen taalbarrière is, kun je jezelf vrijwel meteen zelfstandig redden, wat je wereld een heel stuk groter maakt dan alleen de toeristische trekpleisters.

We hebben vanmorgen (plaatselijke tijd) San Francisco achter ons gelaten en vind dat toch ook een erg gezellige stad! Had zelf Barcelona jarenlang op 1 staan maar SF heeft dat toch wel overtroffen. Gisteravond ook nog naar een baseball wedstrijd geweest, SF Giants vs Oakland Athletics, in een uitverkocht stadion. Dat is ook een hele leuke happening. We doen de komende weken ook Las Vegas en LA nog aan. Ben benieuwd!


avatar van Cellulord

Cellulord

  • 597 berichten
  • 2382 stemmen

De meeste steden worden hopen interessanter als je er lokale vrienden hebt. Zo kom je ook op plaatsen waar men zelden of nooit toeristen ziet. Een ander voordeel is dat de prijzen drastisch dalen. Vooral buiten Europa betaal je als blanke toerist (die de taal niet spreekt) snel 2 a 3X de gangbare prijs.


avatar van Cellulord

Cellulord

  • 597 berichten
  • 2382 stemmen

T's eindelijk zover. Ben er weer eens vandoor. Portugal, de bergen in, zonder internet & stroom.

Winter was hard, maar hebben toch heel wat leuke en goede films kunnen zien. Bedankt aan allen voor de vele goede tips.

Nu en dan zal ik wel eens een piekje komen nemen als er ergens een internetkafee is en anders misschien tot volgende winter.

Groetjes

(eigenlijk was dit de vakantie en begint nu het echte (?) leven weer.


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

Even een teken van leven uit de States.

(afbeelding)


avatar van Brix

Brix

  • 19689 berichten
  • 5125 stemmen

Ik zei het al eerder: geknipt uiterlijk voor een filmcarrière jarno!

Veel plezier verder daar in de US.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23487 berichten
  • 77002 stemmen

De foto zou het ook goed doen in Opsporing gezocht


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen



avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2025 stemmen

Even geleden dat ik hier nog iets gepost heb. Ben in maart 9 dagen naar Las Vegas geweest, we hebben er enkele shows gezien waaonder David Copperfield en het concert van Shania Twain. Uiteraard ook een gokje gaan wagen in de casino's, de verschillende hotels bezocht en ook aan down town Las Vegas een bezoekje gebracht (hier ligt ook de pawn shop van het tv programma pawn stars). Las Vegas heeft weinig cultureels te bieden, maar het is een stad die echt leeft. Als horrorfan heb ik Eli Roth's (director van de Hostel films) zijn goretorium bezocht, de moeite waard! De neon lights op de strip, de Bellagio fonteinen die meters hoog spuiten op prachtige muziek....voor mij een ongelooflijke ervaring. We hadden ook een dagtrip naar de Grand Canyon gedaan (de south rim) en ook een dag naar California gegaan (hier hebben we de tijd genomen om Beverly Hills te bezichtigen, Santa Monica beach waar de set van Baywatch was en uiteraard Hollywood met zijn walk of fame en zijn chinese theatre). Ook in de cheesecake factory een hapje gaan eten en even gewandeld op Rodeo Drive (uit de film Pretty Woman).

Voor beign september staat er een kort tripje met de collega's naar Milaan gepland (3 nachten). Hier gaan we vooral lekker eten , al staat er een bezoekje gepland aan The Last Supper en ook de dome gaan we bezoeken. Heeft iemand anders nog leuke tips om in Milaan te doen?

Ik hoop in 2014 naar Tokyo te kunnen reizen, maar het kost erg veel geld allemaal. Maar verder sparen dan!


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

Ben ook weer terug uit de USA. Kleine impressie uit de 2000 foto's

Alcatraz

(afbeelding)

Fisherman's Wharf

(afbeelding)

Lombard Street

(afbeelding)

Alamo Square

(afbeelding)

Yosemite NP

(afbeelding)

(afbeelding)

Death Valley

(afbeelding)

Las Vegas

(afbeelding)

Fonteinen bij Belaggio

(afbeelding)

Paris by night

(afbeelding)

The Venetian hotel (ja dit is binnen)

(afbeelding)

Hoover Dam

(afbeelding)

Onze camper in de sneeuw (terwijl het 30 graden was)

(afbeelding)

Zion NP

(afbeelding)

@ The Rodeo

(afbeelding)

(afbeelding)

(afbeelding)

(afbeelding)

(afbeelding)

Capitol Reef NP

(afbeelding)

(afbeelding)

Mijn schatje

(afbeelding)

Monument Valley

(afbeelding)

(afbeelding)

Horse Shoe Bend

(afbeelding)

Antelope Canyon

(afbeelding)

(afbeelding)

(afbeelding)

Glen Canyon

(afbeelding)

Grand Canyon

(afbeelding)

(afbeelding)

Hackleberry General Store langs Route 66

(afbeelding)

Joshua Tree NP

(afbeelding)

Santa Monica (waar Baywatch is opgenomen)

(afbeelding)

Walk of Fame, Hollywood

(afbeelding)

Rodeo Drive, Beverly Hills

(afbeelding)

(afbeelding)

Uitzicht hotelkamer Hollywood (met zicht op Hollywood letters)

(afbeelding)

(afbeelding)


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Ik ben te jaloers om te reageren.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9719 berichten
  • 2382 stemmen

Inderdaad heel gaaf. We waren eigenlijk van plan dit deze zomer te doen, maar financieel zijn we er niet eens in de buurt gekomen. Mag ik een hele onbeleefde vraag stellen; wat ben je nu in totaal kwijt geweest?


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

Ik heb het nog niet (durven) uitrekenen. Maar zal rond de 7,5k liggen.

Globaal zo ongeveer:

vliegreis 1200

camper huur: 1500

campings: 500

benzine: 1000

hotels (2): 600

huur auto's (3): 350

dagelijkse uitgaven: 1500

shoppen 1000 (??)


avatar van kos

kos

  • 46708 berichten
  • 8865 stemmen

Dat is neem ik aan voor 2 personen en hoe lang?


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

2 personen idd. We zijn totaal 3 weken weggeweest. Waarvan we 17 dagen een camper hadden.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9719 berichten
  • 2382 stemmen

Kan ermee door. Wel even sparen nog.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Veel geld inderdaad maar holy shit, het is het precies wel compleet waard geweest. Lijkt me echt een droomreis


avatar van kos

kos

  • 46708 berichten
  • 8865 stemmen

Gaat ermee door ja voor 3 weken. Maar blijft toch wel een flinke smak geld.


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

Metalfist schreef:

Veel geld inderdaad maar holy shit, het is het precies wel compleet waard geweest. Lijkt me echt een droomreis

Dat was het voor ons ook, een droomreis. We wilden zo'n reis altijd nog eens maken. Is ook niet iets wat je elk jaar doet. Volgend jaar gewoon weer 3 weken naar de playa in Spanje waarschijnlijk


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

De Westkust van de VS staat ook erg hoog op ons lijstje. Vooral San Fran zou ik heel graag willen zien. Leuk ook dat je een baseball wedstrijd aldaar hebt bezocht, Giants-A's: the battle of the Bay.

Prachtige foto's overigens en voor de rest precies wat Eline zegt.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Flinke investering maar wel één die het waard is lijkt me. Dat doe je ook niet ieder jaar, met gewoon een city trip ben je wel goedkoper uit.

Ik ga volgend jaar naar Florida, ook niet veel verplaatsen verder. Die gekke rondtrekkende tripjes doe ik wel als ik de green card lottery met succes afgerond heb.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.