- Home
- Filmforum
- Gebruikers - Toplijsten en favorieten
- Toplijsten (centraal topic)
Toplijsten (centraal topic)
Goodfella_90
-
- 10408 berichten
- 2605 stemmen
Ach, wij weten toch wie er écht op 1 moet staan? 
sinterklaas
-
- 11824 berichten
- 3322 stemmen
Nikita, die zo wel in de top 250 kunnen staan.
Latesta
-
- 408 berichten
- 146 stemmen
Ik vind 25th Hour erg ondergewardeerd. Mag een stuk of 35 plaatsen hoger.
lowhusky
-
- 8230 berichten
- 0 stemmen
Unbreakable staat veel te laag en shawshank redemption staat nu 4,35 en the godfather 4,34
kappeuter (crew films)
-
- 74678 berichten
- 5987 stemmen
Nog 2 stemmen nodig voor top 250 notering:
Nog 3 stemmen:
Nog 5 stemmen:
somebody
-
- 183 berichten
- 0 stemmen
ik weet het ik heb geen smaak maar ik vind american beuty echt geen betere film dan bijvoorbeeld star wars 6
Silvio Dante
-
- 2943 berichten
- 2153 stemmen
Als je star wars 6 beter vindt dan American Beauty heb je inderdaad geen smaak, nee.
American Beauty zou eigenlijk nog wat hoger in de top moeten staan, en die superoverschatte Shawshank Redemption heel wat lager, of voor mijn part er gewoon uit.
newG
-
- 956 berichten
- 2357 stemmen
Shawshank redemption staat bij mij zelfs niet in men persoonlijke top 50, en top 100 zal die ook niet halen. Vond hem orgineel maar heb zeker betere films gezien. American Beauty mag zeker nog stijgen
Goodfella_90
-
- 10408 berichten
- 2605 stemmen
Je vergist je zeker met het als 6e gemaakte deel van Star Wars? Dus ipv deel 6.
maxcomthrilla
-
- 15581 berichten
- 2865 stemmen
Survive Style + staat in de top recent maar heeft onder het kopje statistieken geen bioscoop relasedata staan. Er staat wel wanneer hij is toegevoegd. Mits de film 100 stemmen heeft en een hoog genoeg gemiddelde, wordt hij dan 2 jaar naar de toevoegdatum een top 250 - klant?
Onderhond
-
- 87655 berichten
- 12958 stemmen
Twee jaar na releasedatum. Begin 2007 dus, als alles goed is.
maxcomthrilla
-
- 15581 berichten
- 2865 stemmen
Twee jaar na releasedatum. Begin 2007 dus, als alles goed is.
Bedankt, ik hoop dat hij het gaat redden. Het zou een absolute aanwinst zijn. 
kappeuter (crew films)
-
- 74678 berichten
- 5987 stemmen
Nog 2 stemmen nodig voor top 250 notering:
Nog 3 stemmen:
Nog 4 stemmen:
Nog 5 stemmen:
Onderhond
-
- 87655 berichten
- 12958 stemmen
Bedankt, ik hoop dat hij het gaat redden. Het zou een absolute aanwinst zijn. 
Zeker ja, jammer dat hij de laatste tijd opvallend veel lage stemmen vangt.
TimD
-
- 1095 berichten
- 0 stemmen
Scarface staat laag, die hoort minstens in de top 3.
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Scarface staat laag, die hoort minstens in de top 3.
Laten we redelijk blijven. Je noemt hier eigenlijk een film uit de top 10 ondergewaardeert. Je kunt toch moeilijk van een toplijst eisen dat die hetzelfde is als jouw persoonlijke top 10.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3892 stemmen
Zo wordt het wel heel moeilijk voor Fore Stormen om erin te komen. Aangezien die alleen maar minder stemmen krijgt.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
kan DIE niet eens in een pakketservice?? 
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Het valt me op dat er de laatste tijd ook vaak films in de lijst verschijnen die eerst een te laag gemiddelde hadden, maar dan voor vaak maar 1 dagje erin staan. Zo heb ik Key Largo, Freaks en A Walk to Remember alledrie maar een dag op de 250ste plaats zien staan. En nu duikt Love Liza als vanuit het niets op in de lijst (en hoger dan #250!). Kijken of die het langer volhoud. Verder wordt er om de tien laatste plaatsen veel gevochten door dezelfde films. Sommigen blijven steeds maar terug komen, om er vervolgens weer in te komen, en weer te verdwijnen, enz.
mikey
-
- 29002 berichten
- 5149 stemmen
heeeee, the last pic. show staat in de top 250 
PatrickV
-
- 28 berichten
- 543 stemmen
The SS heeft meer stemmen dan The Godfather, daarom staat hij ook hoger.
Als films dezelfde gemiddelde hebben, wordt er gekeken naar het aantal stemmen, logisch toch?
Dit klopt niet helemaal geloof ik. een 4.34 kan ook afgerond zijn, van bijv. een 4.3449 ofzo. Er zijn zoveel stemmen voor deze twee films, dat er bij een (afgeronde) gelijke stand niet meer naar het aantal stemmen hoeft te worden gekeken toch?
Zelva
-
- 2188 berichten
- 2702 stemmen
aantal stemmen hoeft te worden gekeken toch?
Maar toch gebeurt dat wel.
basketballerke
-
- 4727 berichten
- 0 stemmen
Godfather hoort op de eerste plek, toen ik voor het eerst kwam op de site vond ik het vreemd dat hij niet op 1 stond. k kon niet eens Shawshank Redemption
lowhusky
-
- 8230 berichten
- 0 stemmen
Maakt mij helemaal niks uit, beiden een topfilm
606
-
- 23882 berichten
- 12305 stemmen
Godfather behoort op alle fronten op de eerste plaats.
het is een top film
PatrickV
-
- 28 berichten
- 543 stemmen
Waarom dan? Dan klopt het ook niet helemaal toch? Dan kun je met een hogere gemiddelde score toch lager komen te staan.
angelotus
-
- 25 berichten
- 22 stemmen
Waarom dan? Dan klopt het ook niet helemaal toch? Dan kun je met een hogere gemiddelde score toch lager komen te staan.
Volgens mij niet hoor...
Zach
-
- 13 berichten
- 10 stemmen
Volgens mij ook niet ...
Waarom niet ? angelotus ?
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Er sluipen de laatste tijd wel opvallend wat films onaangekondigt de top 250 in. Uit het niets staan Reconstruction en The General ineens in de lijst (opvallend genoeg ook nog onder elkaar). Ook The Butterfly Effect heeft zijn 2 jaar achter de rug.
Ook vreemd: A Fistful of Dynamite dendert ineens de lijst uit. Stond recent nog rond de 200 en nu is hij weg zonder ook maar eerst even onderaan gebalanceert te hebben.
starbright boy (moderator films)
-
- 22536 berichten
- 5184 stemmen
Dat komt vooral door een 0.5 van een nieuwe eendagsvlieg die een paar films vijf en een paar films een halve ster gaf.
