- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Just a joke...
Just a joke...
chiquita
-
- 1109 berichten
- 1683 stemmen
Sorry Kos. Bij deze dan: BEKIJKEN OP EIGEN RISICO.:)
EmDee
-
- 7192 berichten
- 1417 stemmen
Waar slaat dat op?

FX
-
- 931 berichten
- 685 stemmen
Dit soort dingen vind ik altijd vet cool!
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Gezichtsbedrog-achtige dingen vind ik ook geweldig. Zal vanavond nog 's proberen er een paar te zoeken.
Yekezzez
-
- 2512 berichten
- 1126 stemmen
Gezichtsbedrog-achtige dingen vind ik ook geweldig. Zal vanavond nog 's proberen er een paar te zoeken.
Pagina 20 en 24.
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Ben net klaar.. Zitten echt geweldige dingen tussen!
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Als je van grote afstand kijkt, zie je wie erin staat.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Ik zie wel iets maar kan er weinig uit opmaken en ik zit toch best ver van mijn beeldscherm af. De nieuwe plaat van Soulwax heeft trouwens ook zo'n hoes. Erg koel.
speedy23
-
- 18945 berichten
- 14043 stemmen
Een wielrenner is dodelijk verongelukt. Zijn vrouw moet hem identificeren. In het mortuarium haalt men de eerste koellade uit de koelruimte. Die dode is het niet. Nu haalt men een tweede lade eruit. Die is het ook niet. En de derde is het al evenmin. 'De stakkerd,' jammert de weduwe, 'hij is ook nooit eens bij de eerste drie geëindigd.'
stinissen (crew films & series)
-
- 23449 berichten
- 76943 stemmen
Marilyn
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Wat bedoel je Stinissen?
Het is Marilyn Monroe op 't plaatje..
Phoenix
-
- 7846 berichten
- 1418 stemmen

Ik kan niet wachten om deze dingen achter me fiets te binden
.
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Welke van de volgende drie personen is het viest ?
-De kerstman
-De postbode
-Zwarte Piet
Antwoord:
Allemaal...
Want...
De kerstman hangt zijn ballen aan de boom...
De postbode gaat met zijn handen in de gleuf...
Zwarte Piet draagt de zak van Sint...
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Dit zit mij al 2 dagen enorm dwars:

Heeft het vakje met de letter A dezelfde kleur als het vakje met de letter B?
999 van de 1000 mensen zeggen natuurlijk nee, maar als je het plaatje kopieëerd naar bijvoorbeeld Paint of Photoshop, en je verschuift de kleuren, dan blijkt toch dat de kleuren identiek zijn. 
Doodeng zoiets...
Hobbes
-
- 2911 berichten
- 1195 stemmen
Dat is ook de enige die mij raar deed opkijken op die site. Het klopt inderdaad, maar ik kan er niet bij.
Ik vraag me af of dat enkel door die schaduw komt of omdat je ook het patroon van het schaakbord in je onderbewustzijn meeneemt.
Het zal wel weer een combinatie van beide zijn.
Dustyfan
-
- 5607 berichten
- 0 stemmen
Volgens mij denk je de goede richting op, Hobbes.
Op het oog lijkt B wit, omdat die volgens de logica wit moet zijn. Maar omdat B in de schaduw van de kolom ligt, is B toch even donker als A. Dat valt ook te zien aan de percentages in het kleur-infoscherm, beide geven 58%.



