Jinn (2014)
Genre: Thriller
Speelduur: 97 minuten
Alternatieve titel: JINN
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Ajmal Zaheer Ahmad
Met onder meer: Serinda Swan, Ray Park en Faran Tahir
IMDb beoordeling:
4,2 (4.971)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Jinn
"The Secret that Half the World has been Keeping..."
In den beginne werden er drie soorten wezens gecreëerd. Mensen gemaakt van klei, engelen gemaakt van licht en een derde soort gemaakt van vuur. De mensen en engelen hebben talloze eeuwen het landschap van de moderne mythologie gedomineerd, zo lang dat het bewijs van een derde soort bijna uitgewist was. Dit derde ras, geboren uit rookloos vuur, werd de jinn genoemd. De moderne mens was de jinn helemaal vergeten, tot nu.
Externe links
Acteurs en actrices
Shawn
Gabriel
Father Westhoff
Ali
Jasmine
The Jinn
Mrs. Walker
Head Guard of the Asylum
Frightened Streetwalker
Shaun Paul Piccinino
Video's en trailers
Reviews & comments
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13470 berichten
- 1305 stemmen
Trailer & poster zien er goed uit,ik zeg : Laat maar komen die film.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2563 stemmen
Hmmm zoals de voortekenen zoals regisseur,poster en acteurs doen vermoeden....een onder de maat fantasiefilm.
Op zich ziet de film er wel netjes uit..CGI enz maar er gebeurt gewoon geen moer en alles wat er gebeurt word ik niet warm of koud van.
Saai is misschien het beste woord voor deze film.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2563 stemmen
Jammer
, merci voor de info
.
Het kan natuurlijk zo zijn dat hij bij andere mensen wel in de smaak gaat vallen.
Ik ben benieuwd wat de rest er van vind 
gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Een klassieke maar tevens ongeloofwaardige horrorfilm met de nodige bovennatuurlijke schepsels en veel nevel. Het begin was niet slecht: avontuurlijk, met goede speciale effecten. Maar dat was van korte duur: voor de rest zat ik te kijken naar een verhaal, barstensvol plotgaten, dat meer vragen opwierp dan dat er bevredigende antwoorden gegeven werden en miste ik een rode draad. Ook de gevechts- en actiescènes waren verwarrend.
makefun
-
- 16 berichten
- 16 stemmen
Deze ga ik na 2014 kijken. Het thema is voor mij de reden geweest om hem te nemen, dus ik ben benieuwd of het thema goed terug te vinden is.
Brabants
-
- 2887 berichten
- 2145 stemmen
Deze film kent een interessante proloog en ijzingwekkende eerste kennismaking met het kwaad. Hiermee stopt eigenlijk het enige positieve en lijkt het erop dat de regisseur totaal niet in staat is een interessante film te genereren. Het springt van de hak op de tak en het acteerwerk is zwaar onder de maat. Bespaar jezelf de moeite met deze eerste klasse aan pulp.
jerry r
-
- 519 berichten
- 302 stemmen
het begon best aardig maar daarna gaat het vehaal hak op de tak.
de speciale effecten kunnen er mee door maar dat is eigelijk ook alles.
de film is vreselijk slecht uitgevoerd
santaro
-
- 73 berichten
- 115 stemmen
het begon redelijk, daarna werd het verhaal slechter. Mooie effects maar daar blijft het ook bij.
joolstein
-
- 10831 berichten
- 8921 stemmen
Klonk interessanter dan dat het eruit ziet!! Je begint vol goede moed aan de film maar algauw naar dit begin gaat het bergafwaarts. Ik kan veel "B-films" ook wel waarderen maar deze is echt heel erg onder de maat. Ook dom is dat ze de Jinn die bezit van een lichaam had volgens mij dan al op de voorkant (poster) zette want dat was het leukste van de film.
B4ssd34ler
-
- 14 berichten
- 6 stemmen
Hoe kan de film een 2,35 hebben als iedereen een lager cijfer stemt?
John Milton
-
- 24222 berichten
- 13387 stemmen
Zie het stemoverzicht voor de reden...
Die 4,5* van ruitenaas leuk het gemiddeld al aardig op.
Die heeft trouwens een vote history van alleen maar 4,5* waarderingen. Wonderlijk.
Maar ik sla deze over na jullie ontluisterende recensies. Thanks for Saving me the time.
Emiledj
-
- 159 berichten
- 97 stemmen
Toch intrigeerd mij deze film wel en ga 'm zeker kijken. Sowieso is smaak nogal een persoonlijk dingetje en zit MoMe maar ook MuMe (voor de muziek) er geregeld naast.
Donkerwoud
-
- 8664 berichten
- 3941 stemmen
Altijd wel gefascineerd door de mythologie van Djinns en engelen. Lijkt mij alleen niet een werk dat mij kan bekoren.
Het laatste nieuws

Dystopische thriller 'V for Vendetta' met Natalie Portman vanavond te bekijken op televisie

Gigantisch datalek legt bijna 3,4 miljoen Netflix-gegevens bloot: wat nu?

Vanaf vandaag kijk je naar Marvel-serie 'Wonder Man' op Disney+

Team van HBO Max blijft ook na overname Netflix gewoon bestaan
Bekijk ook

Eva
Drama / Fantasy, 2011
36 reacties

Los Últimos Días
Avontuur / Thriller, 2013
35 reacties

Son of God
Drama, 2014
17 reacties

Wyrmwood
Actie / Horror, 2014
68 reacties

Franklyn
Drama / Fantasy, 2008
58 reacties

Honeymoon
Horror, 2014
46 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




