• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

Louis L'Amour's Down the Long Hills (1986)

Western | 85 minuten
3,50 2 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titel: Down the Long Hills

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Burt Kennedy

Met onder meer: Bruce Boxleitner en Bo Hopkins

IMDb beoordeling: 6,5 (155)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Louis L'Amour's Down the Long Hills

Een bloedblad dat zich afspeelde te midden van een karavaan van wagens heeft ervoor gezorgd dat twee jonge kinderen er alleen voor komen te staan. Ze hebben enkel steun aan elkaar en aan hun trouwe paard Big Red in hun strijd met de harde wetten van de natuur. Hierbij krijgen ze onder anderen te maken met paardendieven en ontkomen ze ook niet aan andere tegenslagen die het hen moeilijk maken om hun familie weer terug te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23434 berichten
  • 76919 stemmen

Meer dan uitstekende western gemaakt voor de tv met een prima rol van Bruce Boxleitner die in de jaren '80 een patent had op westerns voor de tv. Ook een kleine rol van Jack Elam als Squires.


avatar van trebremmit

trebremmit

  • 3014 berichten
  • 1465 stemmen

Trailer

Is deze ook op dvd te krijgen?


avatar van trebremmit

trebremmit

  • 3014 berichten
  • 1465 stemmen

Had deze op VHS liggen, en na lang gemartel de vhs speler weer aan de praat gekregen en zo deze kunnen bekijken.

Hoewel de beeldkwaliteit niet geweldig was, was het toch best een aardige film, meer voor kinderen trouwens, dat wel, op de hoes staat ook het logo van Walt Disney. Maar goed, wel leuk om Jack Elam en Bo Hopkins te zien en de landschappen zijn mooi.

Zou wel leuk zijn als deze op goede kwaliteit uit kwam.

Edit: de hele film staat ook op youtube.