• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.039 gebruikers
  • 9.373.540 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tamjung Hong Gil-dong: Sarajin Ma-eul (2016)

Actie | 125 minuten
2,92 20 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 125 minuten

Alternatieve titels: Phantom Detective / 탐정 홍길동: 사라진 마을

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Sung-hee Jo

Met onder meer: Lee Jehoon, Kim Sung-kyun en Park Geun-hyung

IMDb beoordeling: 6,3 (1.466)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tamjung Hong Gil-dong: Sarajin Ma-eul

"It takes a bad guy to catch a bad guy."

Privédetective Hong Gil-dong zweert wraak voor de moord op zijn moeder toen hij nog een kind was. Een onderzoek stelt vast dat de dader een man is genaamd Kim, maar bij zijn huis aangekomen, vindt hij Kims kleinkinderen wiens grootvader is ontvoerd. Hong kan de wrede kidnapper opsporen, maar vermoedt dat hij niet alleen handelt. Het meesterbrein is de beruchte leider van een cult - een man met een angstaanjagend en bloederig geheim. Hong besluit de confrontatie aan te gaan met de leider.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Hong Gil Dong

Gang Seong Il

Kim Byeong Deok

President Hwang

Mal-soon

Real Estate Agency Owner

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Gi-Force

Gi-Force

  • 150 berichten
  • 282 stemmen

Een lekkere film. Beinvloed door Sin City. Als je niet teveel nadenkt over de waarschijnlijkheid van het verhaal dan zit het goed in elkaar. De twee kleinkinderen zijn irritant, maar komen ook net iets teveel als irritant in beeld. De acteurs doen het goed net als het geluid en de camera. Zuid-Korea heeft er weer een goede film bij.


avatar van hannes64

hannes64

  • 1926 berichten
  • 5244 stemmen

Zuid-Korea flikt `t weer.

Zeer aangename actie met een beetje vreemde detective.....maar, een leuk verhaal.

Weinig mis mee, daarom alweer een 4.5.


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Bijzonder Zuid-Koreaanse filmpje. Een lonk naar Sin City, dat zie je meteen aan de stijl.

Het begin lijkt nog wel een beetje traag te zijn, maar we krijgen al snel te maken met een wel hele eigenzinnige privé-detective Hong met hele gekke trekjes en sluwe methodes. Amerika is er nog niet opgekomen.
Hij zweert wraak op de moordenaar van zijn moeder; die in zijn kindertijd is vermoord. Echter is deze moordenaar, op hetzelfde ogenblik dat Hong onderweg is, ontvoerd en zit Hong op den duur met die bloedirritante kleinkinderen opgescheept.

De film lijkt ergens ook een beetje als een Coen-brothers productie te willen ogen, door middel van de zanderige locaties. De regisseur is aardig creatief geweest en het verhaal en de samenloop lijken steeds vager en duizelingwekkender te worden. Veel geinige personages ook; die garageeigenaar, die pensionhouder, en natuurlijk die bebrilde tegenstander die me erg aan de zekere Kevin uit Sin City deed denken. Misschien is hij er ook wel op gebaseerd.

Dan die hele sekte uitgangspunt , wat het gas helemaal indrukt. Gevolgd met die prachtige immense shoot out (The Big Fat Kill?).

Ja, dit was toch uiteindelijk wel een hele smakelijke creatie en inspiratie. Doorspekt met fraaie kleurenfilters, vreemde uitwegen en tof acteerwerk... Alleen die geforceerde prestaties van die vervelende rotkinderen... pfffff.

4,0*


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6991 berichten
  • 9785 stemmen

Langdradig en behoorlijk saai, deze mooi vormgegeven zuid-koreaanse mix van detectivedrama en aktiefilm. De visuele stijl doet in de verte een beetje denken aan Sin City, maar dat klinkt wellicht aantrekkelijker dan het is. Voornaamste probleem is het weinig boeiende script dat wordt bevolkt door oppervlakkige personages, maar ook het lage tempo werkt niet bepaald mee. De twee irritante meisjes die de hele film achter de hoofdpersoon aansjokken zijn daarnaast een haast fatale toevoeging. Sporadisch een coole aktiescene en/ of een mooi moment, maar het eindresultaat is marginaal.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7590 berichten
  • 7499 stemmen

Vervelende film om naar te kijken, vond het ook rommelig. Veel actie vond ik er niet in zitten.