• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.038 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.645 stemmen
Avatar
 
banner banner

Beyond White Space (2018)

Sciencefiction / Thriller | 93 minuten
2,56 8 stemmen

Genre: Sciencefiction / Thriller

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Hongarije

Geregisseerd door: Ken Locsmandi

Met onder meer: Holt McCallany, Zulay Henao en Dave Sheridan

IMDb beoordeling: 4,5 (2.406)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Beyond White Space

Het jaar is 2150. Het ruimteschip 'Essex' maakt zich op voor een laatste oogst, maar wordt beroofd door piraten. De kapitein besluit dan achter een zeldzame mammoet aan te gaan. Het schip raakt door de strijd zwaar gehavend en raakt steeds verder van huis. Ondertussen ontstaat er muiterij en verraad onder de bemanning.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van knusse stoel

knusse stoel

  • 3284 berichten
  • 4307 stemmen

Niet goed, niet slecht. Een aardige film om rustig een anderhalf uur door te komen in de trend van een avontuur met "Startrek" en nu gelijk niet allemaal op mij gaan schieten omdat "Startrek" beter zou zijn.
Het is gewoon een anderhalf uur avontuur en zoals altijd eindigt het voor sommigen goed en voor anderen slecht. Wat verwacht een kapitein ook van een bemanning als er een eind in zicht komt met de zuurstofvoorraad?
In elk geval heb ik mij wel vermaakt met deze film en een niet al te moeilijk plot! Was een fraai gezicht met de reuzen in de ruimte die de moeilijk bedachte naam "Mammoet" droegen en een stuk groter waren uitgevoerd dan de ruimteschepen. Je zult het maar durven om erop te jagen
Een 7-!


avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

Best een aardige SF-film met een origineel ( wel heel fantasierijk ) gegeven, nl. overdonderde grote wezens (mammoeten) die rond zwerven in de ruimte en tevoorschijn komen bij een bepaald wit licht. Deze wezens dragen ook kleine wezentjes mee die wel heel vervelend kunnen werken wanneer ze in het lichaam van een mens kunnen gaan. Voldoende stof dus voor heel wat actiemomenten en entertainment. Er zit ook wat humor in dankzij de oude man met zijn sigaar en fles whiskey. De hoofdrolspeler Holt McCallany als kapitein van het schip is een bekende kop die je al meermaals in films hebt gezien, maar een echte leading rol in een bekende film heeft hij wel niet. Wat eye candy betreft zit je hier ook goed want er spelen 3 mooie dames mee in de film. Zulay Henao (True Memoirs of an International Assassin) als Lynn is een heerlijk snoepje , maar ook de twee andere dames, Tiffany Brouwer( Ragsland ) en Kodi Kitchen (de kok Batali) mogen er zijn. Zeker niet verveeld met deze film. 6/10