• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.306 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.921 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dust Up (2012)

Actie / Komedie | 90 minuten
2,25 12 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ward Roberts

Met onder meer: Amber Benson, Aaron Gaffey en Jeremiah Birkett

IMDb beoordeling: 4,8 (361)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dust Up

"It's going down."

Een burgerwacht met slechts één oog en een duister verleden heeft gezworen zijn leven te beteren en heeft zijn machinegeweer ingeruild voor een yogamat. Maar wanneer hij een knappe jonge moeder ontmoet die grote problemen heeft met een kannibalistische drugsbaron en zijn handlangers realiseert hij zich dat het recht moet spreken. Samen met zijn handlanger, een gladde praatjesmaker, begint hij aan zijn missie.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3125 stemmen

Ella: Woow! That eyepatch is bad-ass.

Jack: Thank you.

Ella: Are you missing an eye.

Jack: I am.

Ella: Wow.

Zo droog.

Geweldige low budget exploitation film. Een soortgelijke insteek als Bitch Slap (2009) , maar dan nog minder serieus gebracht dan in genoemde film het geval is.

Een ex soldaat/loodgieter, een blanke indiaan en een geflipte drugsbaron met rare neigingen. Dit alles in een mix vol vreemde beelden, knotsgekke scenes en ongepaste dialogen. Kortom, erg veel te genieten voor exploitation fans. Timing is heel erg off, maar daar ligt ook de grote kracht van de film. Allemaal bedoeld om het geheel nog onconventioneler te maken dan de rest van de films uit dit genre. En hoewel de timing nogal off beat is, komen er toch enkele goede en snedige dialogen voorbij.

Acteerwerk, tja, is genoeg voor een film als dit en gezien het budget nergens echt heel erg slecht. Best ok dus allemaal. Geld ook voor de make up effecten. Vooral in de erg toffe climax en richting het einde gaat dat team helemaal los. De effecten zouden niet misstaan in een big budget film. Ook de muziek keuzes die voornamelijk van Spindrift komen zijn een geweldige keus om nog meer bij te dragen aan de sfeer van de film wat veel western invloeden kent.

Erg vreemde film, maar werkt wonderbaarlijk goed. Plot is natuurlijk al geniaal, script zit lekker in elkaar en heeft genoeg elementen voor een geheel eigenzinnig product. Beeldvoering en effecten zijn gezien het budget bovengemiddeld goed. Ja, erg vermakelijke film.