• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ai Hen Lan (2011)

Drama | 83 minuten
2,64 7 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 83 minuten

Alternatieve titels: Love Actually... Sucks! / 愛恨爛 / 爱很烂

Oorsprong: Hongkong / China

Geregisseerd door: Scud

Met onder meer: Osman Hung, Linda So en Haze Leung

IMDb beoordeling: 4,3 (654)

Gesproken taal: Kantonees, Mandarijn, Engels en Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ai Hen Lan

Na een dramatisch verlopen huwelijksfeest ontstaan er een aantal liefdesverhalen onder het motto "je moet de liefde nemen zoals die is". Deze gebeurtenissen zullen een onverwacht einde kennen. Een broer en zus worden betrapt door hun moeder. Een getrouwde kunstschilder valt voor zijn mannelijk model. Een leraar van een dansschool heeft seks met zijn vermogende leerling, die al op leeftijd is. En een vreselijke driehoeksverhouding krijgt een uiterst luguber einde.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Het lijkt of in Scud's films zelfreferentie, de zucht naar zelfgenot en emotionele dwaasheid de boventoon voeren. 'Love Actually... Sucks!' is een wirwar van verhalen, ongebruikelijk, geen moment conventioneel en extreem over liefde, seks, relaties, obsessie, lust en genot. Bijna alle affaires en relaties zijn gedoemd te mislukken. Scud toont zich (opnieuw) een kei in het observeren van mensen en in visueel prachtig geschoten beelden. Jammer is dat je als kijker bijna geen binding krijgt met de personages; waarschijnlijk doordat de meeste verhalen uiteindelijk tot niets leiden. Ik heb begrepen dat er gesneden is door de Chinese (censuur) overheid, desondanks wordt er behoorlijk wat ,zowel vrouwelijk als mannelijk, frontaal naakt getoond.


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8082 stemmen

Nou ik heb zeker weten de gecensureerde versie gezien haha.

Maar misschien maar goed ook.

Heerlijk hoe die Chinezen hun obsessies uiten, veroorzaakt door onderdrukte verlangens.

Lage IMDb-score trouwens...


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Wat mij betreft, deze film ...sucks. Ja, de liefde bewandelt niet altijd de gebaande paden, maar dat wisten we al. De verhaaltjes die de regisseur ons vertelt zijn nogal fragmentarisch en lopen door elkaar heen. Lastig om te volgen. Kon ook de diverse personages niet meer uit elkaar houden. En dan ook nog eens zwaar gecensureerd. Behalve de nogal duidelijk in beeld gebrachte penissen. Maar dat zal wel te maken hebben gehad met de seksuele voorkeur van de regisseur.