• 18.108 nieuwsartikelen
  • 184.980 films
  • 12.863 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.188 gebruikers
  • 9.523.403 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Brooklyn Brothers Beat the Best (2011)

Komedie / Muziek | 98 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Komedie / Muziek

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ryan O'Nan

Met onder meer: Ryan O'Nan, Michael Weston en Arielle Kebbel

IMDb beoordeling: 6,5 (589)

Gesproken taal: Engels

Plot The Brooklyn Brothers Beat the Best

Alex is een emotionele puinhoop wiens leven in een steile neerwaartse spiraal zit. Jim is een asociaal buitenbeentje die bij zijn grootvader woont. Nadat ze beiden op straat worden gezet door hun band hebben ze geen andere keuze dan hun krachten te bundelen. Cassidy, een verveelde rock 'n' roller, probeert het stuntelige duo te ondersteunen, zeker met de 'Battle of the Bands' in aantocht.

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74769 berichten
  • 5989 stemmen

avatar van morpheus2000

morpheus2000

  • 599 berichten
  • 10584 stemmen

Het regiedebuut van de hoofdrolspeler. En ik moet zeggen dat ik het een bijzonder charmant debuut vindt. Goed geacteerd, prettige muziek die beide muzikanten ons voorschotelen en gewoon een leuk (met genoeg komische momenten) verhaal.

Daarbij is Arielle Kebbel ook totaal niet verkeerd om tegenaan te kijken gedurende de film....