• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.122 gebruikers
  • 9.378.761 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Best Man (1964)

Drama | 102 minuten
3,41 17 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Franklin J. Schaffner

Met onder meer: Henry Fonda, Cliff Robertson en Edie Adams

IMDb beoordeling: 7,6 (4.207)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Best Man

"Does The Best Man Always Get To The White House?"

William Russell, een intelligente, vermogende man die zijn strepen op politiek gebied reeds lang heeft verdiend, lijkt de meest logische presidentskandidaat voor de democratische partij. Voormalig president Hackstadter heeft echter vooralsnog een zekere voorkeur voor senator Cantwell, maar daar komt snel een eind aan wanneer de onbeschofte Cantwell de zieke president danig voor het hoofd stoot. Daarop raadt Hackstadter Russell aan de vele vuile was van Cantwell buiten te hangen, maar Russell weigert het spel tot dat niveau te laten dalen. Cantwell heeft daar echter duidelijk minder moeite mee.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

William Russell

Joe Cantwell

Mabel Cantwell

Sheldon Bascomb

President Art Hockstader

Sue Ellen Gamadge

Don Cantwell

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mischa

Mischa

  • 601 berichten
  • 2426 stemmen

Aardige film, met goed spel van Fonda als Robertson. Een leuk tijdsdocument ook, omdat zaken als veelwijverij, psychische problemen etc. in die periode nog braaf buiten de media werden gehouden. Ook leuk om een beeld te krijgen van een tijdperk waarin de conventies nog spannend waren: toentertijd besliste de conventie nog daadwerkelijk wie de nominatie zou krijgen. , Kom daar vandaag de dag nog maar eens om, met al die strak geregisseerde conventies, waar al lang van tevoren vaststaat wie het in november mag gaan doen.


avatar van kos

kos

  • 46699 berichten
  • 8855 stemmen

Beetje toneelmatig allemaal en heb echt veel betere Amerikaanse politieke films gezien uit die tijd.

Meest pijnlijke is waarschijnlijk dat de makers van deze film duidelijk de intentie hadden om te laten zien dat politieke concurrentie verschoof van inhoud naar machtsspelletjes en op de persoon spelen met een hoop onzin.

Ze zouden eens moeten weten hoe dat nu is... het is nu eerder regel dan uitzondering.