Earth's Final Hours (2011)
Genre: Sciencefiction
Speelduur: 91 minuten
Oorsprong:
Canada
Geregisseerd door: W.D. Hogan
Met onder meer: Julia Benson en Robert Knepper
IMDb beoordeling:
4,0 (2.700)
Gesproken taal: Engels en Italiaans
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Earth's Final Hours
Een wit gat in het heelal schiet kosmische deeltjes naar de aarde, met het gevolg dat de aarde niet meer ronddraait. Een groep overheidsagenten moet een verloren netwerk van satellieten zien te lokaliseren, omdat dat de sleutel is tot de redding van de aarde.
Externe links
Acteurs en actrices
Lt. Reid
Chloe Edwards
Andy Streich
John Streich
Arnett
Rothman
ND Agent #2
Video's en trailers
Reviews & comments
romy10.8
-
- 12 berichten
- 198 stemmen
slappe en voorspelbare film..
Het is weer zo'n film waar de aarde vergaat en dat ze opeens op het laatste moment het toch voor elkaar te krijgen dan de wereld niet vergaat.
Ace Hanlon
-
- 587 berichten
- 502 stemmen
Weer zo'n spectaculaire "SyFy"-film. Absoluut niet komisch bedoeld, maar ik heb er kostelijk om kunnen lachen. Je begrijpt gewoonweg niet hoe ze de onzin bij elkaar verzonnen krijgen. Maar omdat ik me toch goed heb geamuseerd geef ik 1,5*
RuitenAas
-
- 11 berichten
- 0 stemmen
Vond hem wel goed , maar ja je moet van SF houden!
Snap de slechte reacties niet.
Beatboy
-
- 133 berichten
- 209 stemmen
Ik snap niet dat jij alleen maar 4 tot 5 sterren aan films geeft.
Echt kritisch op film ben jij nou ook weer niet.
Gameover
-
- 84 berichten
- 304 stemmen
Ik snap niet dat jij alleen maar 4 tot 5 sterren aan films geeft.
Echt kritisch op film ben jij nou ook weer niet.
Zo mee eens.
morvan
-
- 265 berichten
- 0 stemmen
Ik snap niet dat jij alleen maar 4 tot 5 sterren aan films geeft.
Echt kritisch op film ben jij nou ook weer niet.
Hallo, ieder zijn meug ja.
Hebben jullie dan "meer smaak" ?
Als ik de meeste mannen op straat zie lopen en zie wat er naast loopt, denk ik ook wel eens dat de meeste geen smaak hebben.
Maar als ze van haar houden, wie ben ik dan om daar over te oordelen??
capiche
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
Hallo, ieder zijn meug ja.
Hebben jullie dan "meer smaak" ?
Als ik de meeste mannen op straat zie lopen en zie wat er naast loopt, denk ik ook wel eens dat de meeste geen smaak hebben.
Maar als ze van haar houden, wie ben ik dan om daar over te oordelen??
capiche
MattOnTheNet
-
- 27 berichten
- 12 stemmen
Waar moet je beginnen? 29 jaar oude soft en hardware die 2 kinderen zomaar weten te bedienen? Het aantal kogels wat geschoten wordt is het vierdubbele dat tijdens de Mexicaanse Revolutie werd verschoten. Nah. Niets van dit alles. Mijn laagte punt: dat verschrikkelijke vriendinnetje Michelle met haar "sexy" krakende stemmetje dat je door zo veel van die afgrijselijke would-be actrices hoort gebruiken. Yuk, yuk en nog een keer yuk!
b00ts
-
- 695 berichten
- 4604 stemmen
Ik snap niet dat jij alleen maar 4 tot 5 sterren aan films geeft.
Echt kritisch op film ben jij nou ook weer niet.
Kan zijn dat iemand 'gewoon' van films houdt...... 
PaPaSvEn
-
- 30 berichten
- 42 stemmen
Mja, als je kritisch bent zijn er inderdaad wel bepaalde zaken die in werkelijkheid niet kunnen. Het verhaal op zijn eigen is ergens toch orgineel en iemand die graag SF zie, gaat deze film zeker willen gezien hebben. Als je niet graag SF zie (wat deze score toch voor een groot stuk laat zien) waarom kijk je er dan enne. Ik vond deze film best goed om een keer gezien te hebben 
Kijk eens naar de definitie van een SF. Iets wat werkelijk "kan" gebeuren maar nog niet gebeurd is. Dus het is pure fictie... voor mij een 3. Niet slecht en ook niet wouw 
jordkaka
-
- 219 berichten
- 255 stemmen
slappe en voorspelbare film..
Het is weer zo'n film ''.....''.
Thanks voor de spoiler... 
Pazmaster
-
- 2776 berichten
- 5886 stemmen
Slappe hap. Derderangs acteurs en de special FX zijn van voor de oorlog. Het verhaal rammelt ook aan alle kanten en is lekker voorspelbaar. Afrader
Joeri1977
-
- 16 berichten
- 12 stemmen
Morvan als je een film minimal 4 sterren geeft beoordeel je dus elke film op minimaal een 8 , dit is uiteraard niet realistisch, als je een film slecht vind hoort deze van jou een onvoldoende te krijgen, ik maak op uit me verslag dat je deze film maar matig vond en dan is een 2 sterren toch eigenlijk al teveel, in ieder geval genoeg, komt neer op een 5,5, zo een beetje de beoordeling die deze film van je krijgt? Stem realistisch dan word je ook serieus genomen, iemand die alle films op minimaal een 8 van de 10 stemt hecht ik geen waarde aan, dan vind je alles blijkbaar al heel gauw wel best,
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Robert Knepper, alom bekend van 'Prison Break' in een SF film, moet kunnen, en hij doet het niet slecht.
De film zelf heeft wel slechte special effects niet echt wat je zou verwachten in een film uit 2011.
Maar het verhaal is redelijk en origineel, pure SF.
Heb me wel vermaakt met deze prent.
chack
-
- 38 berichten
- 33 stemmen
Zonde van de tijd 
Ben gek op buitenaardse films en zo , maar dit slaat nergens op.
knusse stoel
-
- 3288 berichten
- 4326 stemmen
Ach, als je de verwachtingen niet al te hoog instelt, kan je aan deze film toch wel een aardig anderhalf uurtje hebben. Slecht vonden wij deze film althans niet maar een hoog niveau....? Nee, absoluut niet!
Wat het meest irriteerde aan de film was het feit dat de zoon en zijn vriendin betrokken worden in een FBI onderzoek, wat dus in werkelijkheid nooit gebeuren zal en daardoor vonden wij het niveau van de film lager dan het had kunnen zijn. Voor de SF liefhebber wel een aardige film.
Phantasm
-
- 7601 berichten
- 7510 stemmen
Prima in elkaar gezette science/fiction film die lekker wegkijkt.
Het laatste nieuws

Geprezen biografische sportfilm 'Moneyball' met Brad Pitt verdwijnt binnenkort van Netflix

Oekraïense postapocalyptische oorlogsfilm 'Atlantis' is een kijktip op NPO Start Plus

Zaterdag kijk je op televisie naar Robert De Niro in de legendarische maffiafilm 'Casino'

Dit is alles wat je moet weten over de komende Netflix-film 'War Machine' van Patrick Hughes
Bekijk ook

5 Days of War
Drama / Oorlog, 2011
93 reacties

Starship Troopers: Invasion
Animatie / Actie, 2012
15 reacties

Red Faction: Origins
Sciencefiction, 2011
15 reacties

Freerunner
Actie, 2011
22 reacties

The Philadelphia Experiment
Mystery / Sciencefiction, 2012
28 reacties

In the Name of the King 2: Two Worlds
Actie / Avontuur, 2011
78 reacties
Gerelateerde tags
satellitewhite holerotation
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

