• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.349 stemmen
Avatar
 
banner banner

Americano (2011)

Drama | 90 minuten
2,36 18 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Mathieu Demy

Met onder meer: Mathieu Demy, Salma Hayek en Geraldine Chaplin

IMDb beoordeling: 5,2 (1.176)

Gesproken taal: Engels, Frans en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Americano

Martin (Demy), een jonge man, heeft net z’n moeder verloren. Hij vertrekt naar Los Angeles, waar hij is opgegroeid, om z’n erfenis te regelen. Daar wordt hij overvallen door jeugdherinneringen wat hem ertoe aanzet om op te zoek gaan naar Lola (Hayek), een Mexicaanse vrouw die hij in z’n jeugd gekend heeft. Uiteindelijk vindt hij haar in de Americano club in Tijuana, waar ze als stripper werkt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

De tragikomedie, met een eigenzinnige mix van stijlen, waarin je verschillende genres ontdekt (musical, western, roadmovie), begint veelbelovend, maar de regisseur lijkt onderweg de weg kwijt te raken. Dat komt vooral doordat Mathieu Demy (denk ik) niet consequent genoeg is en daardoor voortdurend in conflict komt met de genoemde stijlen en daarmee samenhangende of verbonden elementen. Sterk blijven de gehanteerde flashbacks en de lyrische scènes.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8581 stemmen

Een goed drama film...

Goed verhaal...

Goed acteerwerk...

Goed kwaliteit breedbeeld

(geen HD aanwezig)...

Redelijk achtergrond geluid

(Geen Dolby Digital aanwezig)...