• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.062 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.622 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fleurs du Mal (2010)

Drama | 99 minuten
2,81 27 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 99 minuten

Alternatieve titel: Flowers of Evil

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: David Dusa

Met onder meer: Alice Belaïdi

IMDb beoordeling: 6,6 (165)

Gesproken taal: Frans en Perzisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fleurs du Mal

"Paris-Tehran. A love story steeped in Internet and tangled up in History."

Twitter, Facebook, Wikipedia en YouTube spelen een cruciale rol in dit verhaal over een jongen die zich als 'freerunner' springend door de straten van Parijs begeeft, en een Iraanse jonge vrouw in ballingschap die vanuit Parijs de berichten uit haar thuisland met steeds grotere zorgen volgt. De Groene Revolutie bereikt via de sociale media de rest van de wereld en die berichten zijn niet mals. Internetoproepen zorgen voor georganiseerde verkeersopstoppingen in Teheran en het platleggen van de energievoorziening. De levenslust van de twee jonge geliefden Gecko en Anahita loopt parallel aan de energie die in Iran loskomt, en die steeds wreder onderdrukt wordt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van moveme

moveme

  • 44 berichten
  • 422 stemmen

Een film die door zijn eenvoud toegankelijk is en door 'youtube' realisme rauwer en echter lijkt te zijn. Ondanks een aantal sterke momenten en niet on aangenaam acteer werk lijkt er een soort van sausje over de film te zitten waarbij het realisme van 'youtube' een te groot contrast vormt met de werkelijkheid van Parijs.

De opbloeiende liefde tussen de twee hoofdrolspelers en de worsteling die in vooral in het Iraanse meisje plaatsvind is te voor de hand liggend in beeld gebracht om me in het verhaal onder te de dompellen. (Twijfelde tussen 2,5 & 3 * )


avatar van Number23

Number23

  • 8638 berichten
  • 5678 stemmen

Deze film is met alle goede bedoelingen gemaakt en ik gun David Dusa het beste. Het is een sympathieke gozer met liefde voor films (heb hem ontmoet). Maar het was niet mijn type film.


avatar van bresje

bresje

  • 36 berichten
  • 1570 stemmen

Zeker niet slecht, maar ik begon me na verloop van tijd te storen aan de veelvuldig aanwezige en vooral drukke beelden van YouTube.


avatar van Zeriel

Zeriel

  • 1395 berichten
  • 2636 stemmen

Niet onaardig. Maar brengt te weinig om boven het gemiddelde uit te stijgen.

Smeerde hij nu haar ontmaagdingsbloed over haar gezicht....?!


avatar van HK Senator

HK Senator

  • 666 berichten
  • 1557 stemmen

Redelijk. Goed acteerwerk en sympathiek maar simpel verhaal. Niet helamaal geloofwaardig hoe snel deze vriendschap opbloeit.