• 13.689 nieuwsartikelen
  • 171.403 films
  • 11.362 series
  • 32.320 seizoenen
  • 633.715 acteurs
  • 197.067 gebruikers
  • 9.219.291 stemmen
Avatar
 
banner banner

Red Eagle (2010)

Actie | 130 minuten
2,56 51 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 130 minuten

Alternatieve titels: In See Daeng / Kingdom of Blood: Legend of the Red Eagle

Oorsprong: Thailand

Geregisseerd door: Wisit Sasanatieng

Met onder meer: Ananda Everingham, Pornwut Sarasin en Wannasing Prasertkul

IMDb beoordeling: 5,2 (935)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Red Eagle

"HERO NEVER DIES."

Een kerncentrale staat op het punt overgenomen te worden, na ondertekening door corrupte en op macht beluste politici. De burgers zijn in rep en roer terwijl ze zich verzetten tegen dit plan, maar ze kunnen er niets tegen doen. Een man verzet zich tegen de politici en begint op hen te jagen. Telkens laat hij een kaartje achter bij zijn slachtoffers met daarop geschreven "The Red Eagle". Echter, de man wordt de prooi wanneer de politici hun beste verdediging op hem afsturen, bekend als "The Black Demon."

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Red Eagle / Rome Rittikrai

Vassana Tienpradab

Lieutenant Chart Wuttikrai

Direk Damrongprapa

Sergeant Singh / Black Devil

Maturee's Secretary (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Ik wil deze echt graag zien.

De trailer zag er heel goed uit.


avatar van Vascago

Vascago

  • 4793 berichten
  • 3559 stemmen

Super trailer idd.


avatar van Kraay

Kraay

  • 6190 berichten
  • 1450 stemmen

Erg vermakelijk, en zelfs bij vlagen hilarisch. Aanrader dit!


avatar van sveneras

sveneras

  • 65 berichten
  • 1218 stemmen

Wat allereerst een geflopte superhero-movie lijkt te zijn, blijkt na de (te serieuze) introductie een pracht van een hack & slash b-film te zijn. De hoofden slingeren in het rond en nooit neemt de film zich zelf serieus. De superheld is een Thai in een strak rozerood pakje met een maskertje in de vorm van een adelaar, alleen al om zijn appearance en gadgets is de film al om te lachen. Prachtige b-actie boordevol humor. De actiescenes zijn helaas wel veel te lang en gaan tot vervelens toe door, toch draagt ook dat bij aan het humorgehalte van deze film. Sasanatieng gaat in deze film helemaal over de top en dat is wat we willen zien. Een dikke 7!


avatar van moveme

moveme

  • 44 berichten
  • 422 stemmen

Een makkelijk wegkijkertje met de nodige knipogen. Verwacht niet meer dan een over de top actie comedie want echt spannend wordt het niet. Vermakelijk, ligt verteerbaar en naar mijn zin iets te lang.


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Begon leuk met een aardige actiescene en een leuke onthoofding. Maar het plot over de frauderende overheid is veel te slap uitgewerkt. Daarnaast kent de film wel erg veel vage subplotjes die ook geen van alle uit de verf komen. Film had ruim een uur korter gekund, dan was die nog wel aardig geweest, hoewel ook de actiescenes weinig indruk maken in het post-Expendables tijdperk. Nee, helaas, flinke tegenvaller.

Krappe 2,5*


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3674 stemmen

Pfff wat een ramp.

Het is me wat, krijg je op het IFFR eindelijk een recht toe recht aan superheldenfilm zonder enige Arthouse pretentie is het van een erbarmelijk niveau. Had toch wel wat verwacht van Sasanatieng, vond Citizen Dog erg leuk. Maar het lijkt erop dat hij dit genre niet kan en hij niet inzag dat het script vreselijk slecht was.

De film begint typisch, niet heel slecht. We zien een president kandidaat een toespraak houden, en op tv roepen mensen op voor een held, en zien we die held opstaan. Niks nieuws onder de horizon maar vermaken kon het zeker. Daarna volgt een Spiderman achtige optiteling, maar dan wat knulliger, deed erg denken aan die van super-hero movie. Daarna word de film een groot zooitje. We volgen een politie agent die Red Eagle moet zien op te pakken, we volgen de ex-verloofde van de president kandidaat, we volgen de president kandidaat en we volgen Red Eagle. Welke nou eigenlijk echt de protagonist is was me na afloop nog niet duidelijk. Actie scene gaan veel te lang door, die op dat dak met die bad guy, begon best geestig, nergens is de actie vernieuwend of echt goed, maar gaat zo lang door dat ik bijna in slaap viel. Er zit ook nog iets van melodrama in en allemaal random slechte scenes. Die met die punkbikers ging echt helemaal nergens over. Net als de scene waarin ze achter de identiteit willen komen van The Red Eagle. Maar de man die hun zelf hebben ingezet om The Red Eagle uit te schakelen wist het allang

Dit was lang niet vermakelijk genoeg om door te kunnen gaan als hilarische b-film. Hoofden vliegen vaker niet dan wel in het rond. Wat zonde zeg, welke oliebol kiest nou net deze mainstream film uit voor IFFR?

1.5*


avatar van Goldenskull

Goldenskull

  • 24398 berichten
  • 3046 stemmen

Om te beginnen maar even mijn frustratie kwijt. Mensen zouden echt gescreend moeten worden voordat ze toegang verkrijgen tot de bios. Wat een verschrikkelijk irritant volk weer. Neem de kerel die naast mij zat alleen al. Na een kleine vijf minuten deed meneer zijn schoenen uit(!), jasje over zijn schoot. Oké, doe als of je thuis bent gozer. Vervolgens lachen om de meest stompzinnige, totaal niet grappige dingen (hadden meer mensen last van). Een Thaise naam wordt uitgesproken, nou haha! Kale Kees, mocht je dit lezen, ze zouden jouw naam eens moeten horen. Films kijken: toch het liefst lekker alleen.

Maar goed.. dan de film. Ik wil nog net niet troep zeggen, maar wat een zware teleurstelling! Ik ben inderdaad nooit fan geweest van superhelden films, maar we hebben het hier over de regisseur van Citizen Dog en special effects die aangeprezen werden. Die waren ook best aardig overigens, maar ook niet meer dan dat.

Het eerste gevecht tussen Red Eagle en Black Devil was nog best vermakelijk, maar het verhaal liep ondertussen al te knagen. Vervolgens is de actie ook meer van hetzelfde. Een berg compleet overbodige scènes (veel van het politie gebeuren, motorbende), flauw stukje romantiek, matte personages, slecht verhaal, slechte soundtrack. En werkelijk de slechtste aankondiging van een vervolg ooit, anti-cliffhanger. Flauwe standaard meuk, allesbehalve over de top.

Fah Talai Jone is een hele slechte film, maar Mah Nakorn is geweldig. Hier is in ieder geval van al die felle, kitscherige kleuren niks terug te zien. Sasanatieng heeft zijn ziel verkocht?

1.5*


avatar van Ricochan38

Ricochan38

  • 347 berichten
  • 509 stemmen

IK heb hem maanden geleden al in de thaise bios gezien en vond hem zeker niet tegenvallen...wel komt er nog een vervolg aan dus eigenlijk kan je ze beter achter elkaar kijken...want nu zit ik nog steeds te wachten hoe het af gaat lopen


avatar van Cosoco

Cosoco

  • 10908 berichten
  • 5185 stemmen

Ik heb deze op basis van de trailer maar geskipt dit IFFR, en blijkbaar terecht. Zal 'em nog wel eens kijken om het oeuvre van Sasanatieng bij te houden (tot nu toe 3x erg genoten), maar ik hoop vooral dat hij in de toekomst weer gewoon onafhankelijke films blijft maken (had gelezen dat dit een eenmalig studio-uitstapje zou zijn).


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Vermakelijke, gewelddadige, bloederige over-de-top film, met veel visuele effecten, die een beetje aan Batman doet denken. Ik ben geen liefhebber van de bekende flauwe, komische noten, in mijn optiek doet het afbreuk aan de film.


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Geweldig !

Keek hier best naar uit want de trailer zag er spectaculair en erg gewelddadig uit en dit was precies wat ik had verwacht.

Een erg bloederige superheld film met veel explosies en vliegende ledematen en bloedspetters.

Kom zelf uit Thailand dus is het altijd leuk om zulke werkjes te zien.

En bij Thaise films moet je nooit hoogstaand acteerwerk verwachten.

The Black Demon was trouwens wel heel erg gaaf.

Hopelijk komt er nog een Europese dvd uit zodat ik hem gelijk kan aanschaffen .

4,0


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 22843 berichten
  • 75499 stemmen

Hele magere Thaise aktie film met zeer flauwe humor en erg over the top.


avatar van Boxida

Boxida

  • 3 berichten
  • 170 stemmen

Voor een Thaise film vond ik hem juist wel goed, zie wel vooruitgang in de Thaise cinematografie. Leek een beetje op een Hong Kong productie. Vond de gevechten goed gedaan en de muziek paste mooi bij de scenes. Het is geen filmhuis film, maar voor een lekkere aktie film vind ik hem wel geslaagd. Alleen jammer van het einde, wachten op deel 2.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87451 berichten
  • 12500 stemmen

Tegenvallertje.

Was benieuwd of Sasanatieng wat met het superhelden genre aankon, maar blijkbaar niet echt z'n ding. De film probeert af en toe wel te ontsnappen aan het mannen-in-leren-pakjes syndroom maar echt losrukken kan Sasanatieng zich niet.

Wel opvallend dat Sasanatieng zich ook niet thuisvoelt in de wat saaiige blauwe filters doorheen z'n film. Normaal één van de meest begenadigde regisseurs wanneer het op kleurgebruik aankomt, hier valt het absoluut wat tegen. Wel een paar leuke ideetjes af en toe (de rode flashes, of de extreme stop-motion strobe bullet time op het einde), maar te weinig.

Het verhaaltje is nogal warrig, volgt iets teveel personages en leidt letterlijk nergens heen. Film stopt gewoon ... nu zijn er wel meer trilogieën het afgelopen decennium die dat geflikt hebben, misschien had wat meer info vooraf de impact iets verminderd, maar vond het niet echt goed werken.

Af en toe een droog grapje erdoorheen, maar ook dit was niks in vergelijking met een Citizen Dog. Hoop dat Sasanatieng dit nu even uit z'n systeem heeft en dat hij een mogelijk vervolg (of was dat maar om te lachen ) gewoon aan een ander overlaat. Verder zal het vast wel leuker zijn voor mensen die de originele serie gekend hebben, da's met al die Marvel zooi ook het geval.

Al bij al had het stukken erger gekund voor een superhelden film, maar geweldig is het nog steeds niet.

2.5*


avatar van baldiron

baldiron

  • 35 berichten
  • 41 stemmen

Best een goede film, zeker niet slecht echter wat overdreven af en toe maar dat mag in dit soort films.

een paar momenten had ik wel zo van: "dat is niet alleen overdreven maar echt slecht verzonnen" Het valt niet iedereen op wellicht maar een scene uit de film:

De twee politie agenten zitten achter een bendebaas aan.

Deze vlucht op zijn teenslippers en open blousje in een auto die hij terplekke ronselt.

De agent komt op een 25 km scooter achter hem aan en haalt hem op de snelweg in !!!!!

Vervolgens stop de bendebaas ergens op een verlaten weg en red eagle gaat er ook achteraan.

Ineens ligt er een bom in de auto die via de mobilele telefoon wordt geactiveerd !!!! Die had hij zeker onder zijn blous verstopt of wellicht in zijn teenslippers ?? beetje raar moment.

Zo zijn er nog een aantal van dit niet mogelijke momenten maar goed ik ben dan erg kritisch wellicht.

De film is zeker aan te raden.

Acteerwerk is niet slecht.

Een vermakelijke film al met al.


avatar van Gang_Star

Gang_Star

  • 6837 berichten
  • 3401 stemmen

Voor de liefhebbers van hersenloze (harde) actie en een flutverhaal is The Red Eagle meer dan goed te doen. Volop actie, volop stuntwerk en heerlijk over the top. Ondanks de bijna 2 uur dat de film duurt en eigenlijk net iets te lang duurt (er zit een vechtscene in van volgens mij 15 a 20 minuten) kijkt het gemakkelijk weg.


avatar van beavis

beavis

  • 6610 berichten
  • 14394 stemmen

Het korte eerbetoon aan Mitr Chaibancha aan het einde van Insee Thong (1970), wordt in deze reboot nog even over gedaan (de poster is ook al een macaber soort tribute, wetende hoe hij aan het einde van zijn leven kwam). Toch liep veertig jaar na dato blijkbaar niemand meer warm voor Red Eagle. De film eindigd met een "wordt vervolgd" en enkele plot-lijntjes nog niet opgelost... maar heb tot nu toe nergens dat beloofde vervolg kunnen vinden...